Anasayfa / Hazırlık Maçları / İsrail – Romanya İddaa Tahmini 16.08.22

İsrail – Romanya İddaa Tahmini 16.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İsrail Salı günü saat 20:00’da Romanya ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 27.5 handikap belirlemişken intobet ise handikapı 28.5 olarak belirlemiş.

İsrail her ne kadar hazırlık maçlarında Avdija’dan hasta olduğu için faydalanamamış olsa da yine de denk rakiplerinden Gürcistan karşısında 2 kere galibiyet çıkarmış bir takım, formda olduklarını gösterdiler koç Goodes’ın öğrencileri. Ellerinde Madar, Mekel, Avdija, Zoosman, Ginat gibi formda silahlar var. Son maçta da denk rakiplerinden Gürcistan’ı deplasmanda 8 sayı farkla geçmişlerdi. O maçta Pnini 12 sayı, Ginat 10 sayı, 10 ribaund ve Madar 10 sayı ile katkı vermişti. 

Romanya ise kıtanın zayıf ülkelerinden biri. Aslında son yıllarda toparlanma sinyalleri vermişlerdi ama tekrar düşüşe geçtiklerini son dönemde de gördük. EuroBasket’de yer alamayacakları gibi 2023 FIBA Dünya Kupası elemelerine de veda ettiler. Önlerinde sadece 2025 EuroBasket ön-elemeleri var. Dolayısıyla İsrail gibi EuroBasket seviyesinde bir takım değiller ve hazırlık döneminde de bunun yansımalarını göreceğiz doğal olarak. 

İsrail, ilk 2 hazırlık maçında Gürcistan gibi denk rakiplerinden birini Avdija’dan yoksun olmasına rağmen yenmeyi bilmişti. Şimdi Avdija döndü ama hastalıktan yeni çıktığı için süreleri kısıtılı olacak gelen haberlere göre. Buna rağmen Romanya gibi zayıf bir rakip karşısında Madar, Pnini, Ginat gibi silahlar liderliğinde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. EuroBasket’e hazırlanan bir takım olarak rakip zayıf olsa da işi ciddiye alacaklarını ve yüksek görünse de handikapı geçerek rahat bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-27.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (-28.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lokomotiv Kuban – MBA Moscow İddaa Tahmini 03.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Lokomotiv Kuban Pazartesi günü saat 20:00’da MBA Moccow ile karşılaşacak. …