Anasayfa / İddaa Tahminleri / İsrail – Sırbistan İddaa Tahmini 30.11.18

İsrail – Sırbistan İddaa Tahmini 30.11.18

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri L grubu mücadelesinde İsrail Cuma saat 15:00’da Sırbistan ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

İsrail 8 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve artık son kurşunlarını atacak yarışta kalabilmek adına. Maç ülkedeki basketbolseverlerin ilgisi büyük, biletlerin tamamı satıldı. Sınırlı bir kadroları olsa da özellikle genç ve potansiyelli isimlere sahipler, Blatt, Dawson, Zoosman bu maçta takımın önemli kozları olacak ki Cohen,i Timor, Pnini, DiBartolomeo da tecrübeleri ile onlara destek olacaklar.

Sırbistan ise 5 galibiyetle 3.sırada ve beklentilerin altında kaldıklarını söyleyebiliriz bu grupta. Yine de en yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyet fark var, çok sıkıntıda değiller. Koç Djordjevic’in elinde iyi bir uzun rotasyonu var, Raduljica ile Jelovac fark yaratabilirler. Ancak kısa rotasyonları oldukça sınırlı; Milosavljevic, Lazic, Djokovic, Avramovic, Dobric, Peno hepsi bu seviyeler için ikinci ya da üçüncü alternatif olabilecek isimler.

İsrail kendi sahasında, tam dolu bir salonda güçlü rakibini ağırlayacak. Eksikleri olsa da genç ve yetenekli oyuncular ile tecrübeli görev adamlarından harmanlanmış ideale yakın bir kadroları var. Sırbistan ise sınırlı bir kısa rotasyonuna sahip ve bu deplasmanda işlerinin zor olacağını, İsrail’in son maçta Almanya’ya deplasmanda yaptığı gibi son topa kadar maçı bırakmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …