Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / İsviçre – Portekiz İddaa Tahmini 03.08.19

İsviçre – Portekiz İddaa Tahmini 03.08.19

2021 EuroBasket ön elemeleri 3.round kapsamında İsviçre Cumartesi saat 20:00’da Portekiz ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.42 oran belirlemiş.

İsviçre normal şartlarda Avrupa basketbolunun vasat takımlarından biri ama ön eleme maçlarında NBA yıldızı Capela’nın kadroda yer alacak olması işleri değiştiriyor. Tecrübeli pivot liderliğinde H grubunda İzlanda ile eleme bileti konusunda kapışacaklarını düşünüyorum. Son hazırlık maçlarında da denk rakiplerinden Romanya’yı tam 20 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. 

Portekiz de kıtanın zayıf takımlarından biri. Bu maç öncesi 3 tane hazırlık karşılaşması oynadılar ve hepsini de kaybettiler. Denk rakipleri Danimarka ve Slovakya’ya yenildikten sonra eksik İran’a karşı da direndiler ama 4 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. Üsrelik takımın önemli silahlarından Joao Gomes ve Soares de bu maçta forma giyemeyecekler.

Capela’nın kadroda yer alacak olması İsviçre’de de basketbola olan ilgiyi oldukça arttırmış durumda. Fribourg’da oynanacak bu maçta denk rakipleri Portekiz karşısında bir sürprize izin vermeyeceklerini ve Capela liderliğinde kazanarak ön elemelere güzel bir başlangıç yapabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.42
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …