Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / İtalya – Brezilya İddaa Tahmini 20.08.23

İtalya – Brezilya İddaa Tahmini 20.08.23

Hazırlık Maçları kapsamında Çin’in ev sahipliğinde oynanacak mücadelede İtalya Pazar günü saat 10:00’da Brezilya ile karşılaşacak. intobet Brezilya lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

İtalya hazırlık döneminin en formda takımı. Koç Pozzecco’nun öğrencileri şuana kadar çıktıkları 5 hazırlık maçını da kayıpsız tamamladılar! Son olarak kağıt üstünde dişli rakiplerden biri konumundaki Porto Riko’yu 98-65 gibi dominant bir skorla ezerek geçmişlerdi. O maçta Fontecchio 16 sayı, 3 ribaund, Procida 16 sayı, 3 asist ve Spagnolo 15 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Brezilya ise bana göre Dünya Kupası’nda sürpriz yapabilecek önemli bir kadroya sahip. Nitekim onlar da yaptıkları 3 hazırlık maçını kayıpsız geçtiler. Üstelik bu maçlardan birinde, 16 Ağustos’da konuk oldukları güçlü madalya adaylarından biri olan Avustralya’yı 86-90 ile devirmeyi de başarmışlardı. O maçta takımın yeni yıldızı Caboclo 20 sayı, 12 ribaund ile etkili olurken, tecrübeli şutör Benite 17 sayı ve Dias ise 14 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. 

Kağıt üstünde Brezilya’nın elinde daha derin bir kadro var. Caboclo, Benite, Dias, Meindl, Yago, De Paula, Soares, Huertas hepsi bu seviyede iş yapabilecek, çok değerli silahlar. İtalya ise takım oyununa güvenen ve genç silahşörleri Fontecchio, Procida, Spagnolo’nun bireysel yetenekleriyle hücumda yaratmaya çalışan bir ekip. Bana göre Brezilya taş gibi bir takım ve İtalya’nın hazırlık dönemindeki 5 galibiyetlik serine son vermeleri bile beni şaşırtmaz. Yine de lehlerine açılan yüksek olduğunu düşündüğüm handikapı yanıma alacağım, riski azaltacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …