Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / İtalya – Fransa İddaa Tahmini 03.08.21

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 03.08.21

2020 Tokyo Olimpiyatları çeyrek final maçında İtalya Salı saat 11:20’de Fransa ile karşılaşacak. İddaa İtalya lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

İtalya zorlu B grubunda Avustralya’nın ardından 2. sırada yer alıp Almanya ve Nijerya gibi dişli rakipleri geride bırakmayı başarmışlardı ki lider Avustralya karşısında da iyi direnmişler, 3 sayı ile yenilmişlerdi. Koç Sacchetti liderliğinde yeni jenerasyon ağırlıklı bir kadroyla mücadele ediyorlar. Özellikle kısalar genç isimler, Fontecchio, Tonut, Mannion, Pajola uzun süreler milli formayı giyecekler ki burada da çok iyi işlere imza attılar. İki tecrübeli uzun Melli ile Polonara da boyalı alanda güven verdiler şuana kadar. 

Fransa grup maçlarına ABD karşısında aldığı kritik galibiyetle moralli bir şekilde başladı ve sonrasında da kendi sikletlerinde olmayan İran ile Çekya karşısında da hata yapmadılar, farklı kazandılar zaten. Hali hazırda NBA’de serbest oyuncu statüsünde olan Fournier’in skorer oyunu ve De Colo’nun lider performansı ile kısalardan çok iyi katkı alıyorlar. Öyle ki Heurtel bile alternatif skorer olarak rolünü kabullenmiş durumda ve verimli oynuyor.  Pota altında da Gobert, Fall, Poirier gibi yıldız isimler var ellerinde. 

Her ne kadar İtalya iyi basketbol oynuyor olsa da tecrübe açısından Fransa’nın gerisinde olan bir takım net olarak. Daha önce bu seviyelere oynamış olan çok az oyuncuya sahipler. Fransa’da ise De Colo, Fournier, Batum, Gobert gibi buraları çok iyi bilen bir çok tecrübeli yıldız var. Atletizm anlamında da İtalyanlar’a özellikle pota altında üstünlük kuracaklarını, bu tamam mı devam mı maçında kazanarak adını yarı finale yazdıran taraf olacaklarını tahmin ediyorum. Düşük handikapı da geçmekte zorlanmayacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Darüşşafaka İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Cuma saat 16:30’da Darüşşafaka …