Anasayfa / Basketbol Haber / İtalya’nın Yeni Devşirmesinin İşlemleri için Süresi Var

İtalya’nın Yeni Devşirmesinin İşlemleri için Süresi Var

Euroleague temsilcisi Olimpia Milano‘nun yeni transferlerinden biri olan Birleşik Amerikalı forvet Jeff Brooks, eşinden dolayı İtalyan pasaportu alma şansına sahipti ve bunun için de gerekli başvurularda bulunmuştu. Ancak şuana kadar cevap çıkmamıştı.

İlk etapta FIBA’nın ülkelere takım kadrolarını set etmek için verdiği son gün olan 3 Eylül’e kadar işlemler tamamlanamamıştı ama son durumda gelen bilgilere göre İtalya Federasyonu’nun halen Perşembe gecesi saat 00.00’a kadar süresi bulunmakta. Federasyon yetkilileri sürenin yeterli olduğunu ve işlemlerin yetişeceğini belirttiler.

Eğer işlemler zamanında tamamlanırsa mevcutta kadroda yer alan bir diğer devşirme olan ve yine Olimpia Milano forması giyecek olan Christian Burns kadrodan çıkarılarak devşirme statüsünde Jeff Brooks kadroya dahil edilecek ki bu durumda İtalya‘nın 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa elemeleri kapsamındaki Eylül maçlarında da forma giyebilecek.

 Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

İtalya – Angola İddaa Tahmini 02.09.19

Dünya Kupası 3.gün mücadelesinde İtalya Pazartesi saat 10:30’da Angola ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.