Anasayfa / angola milli takımı / Japonya – Angola İddaa Tahmini 15.08.23

Japonya – Angola İddaa Tahmini 15.08.23

Hazırlık Maçları kapsamında Tokyo’da düzenlenen SoftBank Cup turnuvasının ilk maçında ev sahibi Japonya Salı günü saat 13:00’da Angola ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Dünya Kupası’nın ev sahiplerinden biri olan Japonya, koç Horvath yönetiminde hazırlıklarını sürdürüyor ancak ellerindeki kadroya baktığımızda Dünya Kupası’nda galibiyet bile almalarının sürpriz olacağını söyleyebiliriz. Son 2 hazırlık maçlarında üretimde sorun yaşadıklarını gördü. Üst üste Yeni Zelanda ile oynadıkları maçlarda 79 ve 75 sayı üretebilmişlerdi. Evlerindeki bu hazırlık turnuvasında mücadele edecek isimler arasında Watanabe, Baba, devşirme Hawkinson, Nebraska Üniversitesi’nde oynayan Tominaga öne çıkması beklenen oyuncular diyebriliz. 

Angola da Dünya Kupası’nın zayıf halkalarından birisi olacak. Onların da grup aşamasında alacakları bir galibiyetin bile sürpriz olacağını düşünüyorum. Üretimde sorun çeken, ciddi anlamda kısır bir takım olduklarını biliyoruz. Nitekim son 2 hazırlık maçlarında Ürdün’e sadece 56 sayı ve Portekiz’e de 67 sayı gönderebilmişlerdi. Dundao, Bruno Fernando ve Bango takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Dünya Kupası’na katılacak ülkeler arasındaki iki zayıf halkanın, denk rakibin kapışmasını izleyeceğiz. Üretimde iki ekibin de zorlandığını biliyoruz. Bununla beraber Angola’nın daha atletik ve daha sert bir takım olduğunu biliyoruz. Onların disiplinli savunmasının bu maçta da skoru aşağı çekeceğini düşünüyorum. İki takımın da 75 baremini geçemeyeceklerini tahmin ettiğim için tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (153.5) – 1.72
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …