Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Jena – Braunschweig İddaa Tahmini 09.02.19

Jena – Braunschweig İddaa Tahmini 09.02.19

Almanya easyCredit BBL 20.hafta mücadelesinde Jena Cumartesi saat 22:30’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Jena 17 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve ligin zayıf halkalarından aynı zamanda da düşme adaylarından biri. Ancak evlerinde oynadıkları son maçlarda iyi direnç gösterdikleri rakipler oldu, Ludwigsburg’a uzatma sonunda 2 sayı ile yenilirken Bamberg’e de 5 sayı ile kaybetmişlerdi, özetle toparlanma yolunda olumlu sinyaller veriyorlar.

Braunschweig ise 10 galibiyet elde etti şuana kadar ve kendisine 7.sırada yani play-off potasında yer bulabildi, burayı korumak istiyorlar. Deplasman karneleri ise pek iç açıcı değil, 10 maçtan sadece 3 galibiyet çıkarabildiler ki son 3 deplasman maçlarını da üst üste kaybettiler. Sırasıyla ligin düşme adaylarından Crailsheim’a uzatma sonunda, Giessen’e ve Oldenburg’a yenilmişlerdi.

Jena için artık düşme potasından kurtulmak adına evinde oynayacağı son maçlar yaklaşıyor bu nedenle minimum hata ile oynayıp bu maçlarda 1 ya da 2 ekstra galibiyet çıkararak rahat nefes almak isteyeceklerdir ki son haftalarda bunun ışıklarını da verdiler direnç ortaya koyarak. Braunschweig’ın da deplasmanlarda sıkıntı yaşayan bir takım olduğunu düşündüğümüzde bu maçta Jena’nın son topa kadar maçta kalacağını ve kaybetse bile handikapta kalacağını düşünmek yanlış olmaz.

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+6.5) / 1.69
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Metropolitan Levallois – AS Monaco İddaa Tahmini 25.01.20

Fransa JeepElite Pro A 20.hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi saat 22:30’da AS Monaco ile karşılaşacak. …