Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Joventut Badalona – Bourg İddaa Tahmini 30.12.20

Joventut Badalona – Bourg İddaa Tahmini 30.12.20

7DAYS EuroCup 7. hafta erteleme maçında Joventut Badalona Çarşamba saat 22:45’de Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.50 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Badalona hali hazıda 9 maçtan 7 galibiyet almış durumda ve grubu lider bitirmek tamamen kendi ellerinde, kazanırlarsa liderliği garantilemiş olacaklar ve Top 16 grubunda Malaga, Monaco, Nanterre’in yer aldığı zorlu A grubuna düşecekler. Diğer ihtimal ise Bourg’un 6’dan fazla bir farkla kazanması, bu durumda 2. sırada tamamlayacaklar grubu ve Gran Canaria, Andorra, Mornar Bar’ın yer aldığı nispeten daha kolay bir gruba düşmüş olacaklar. 

Bourg ise şuanda 9 maçtan topladığı 6 galibiyetle 2. sırada yer alıyor. Onlar adına senaryolar ise daha çok. Kaybetmeleri durumunda grubu 3. sırada tamamlayacaklar ve Bologna, Cedevita, Buducnost’un yer aldığı zorlu gruba düşecekler. Eğer 6 ve daha az farkla kazanırlarsa bu kez grubu 2. sırada bitirecekler ve Gran Canaria, Mornar Bar, Andorra’nın yer aldığı nispeten daha kolay olan H grubunda yer alacaklar. Son olarak eğer 7 ve daha üstü farkla kazanırlarsa ise grubu lider tamamlayıp Monaco, Malaga ve Nanterre’in yer aldığı zorlu A grubuna düşecekler.

Grupta oluşan senaryolara baktığımızda ben iki takımın da yerinde olsa grubu lider tamamlamak istemezdim, çünkü bu duruda Malaga ve Monaco’nun yer aldığı zorlu A grubuna düşecekler. 2. olmak en iyi senaryo çünkü bu takım Gran Canaria, Andorra, Mornar Bar gibi yenilebilir takımlarla beraber H grubunda yer alacak. Bourg ikinci ya da üçüncü olmayı tercih edecektir ve zaten deplasmanda olmalarının da etkisiyle maça fazla asılmayacaklarını, Badalona’nın kendi sahasında kazanacağını düşünüyorm. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Gran Canaria İddaa Tahmini 11.04.21

İspanya Liga Endesa 30. hafta mücadelesinde Joventut Badalona Pazar saat 22:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. …