Anasayfa / Granada / Joventut Badalona – Granada İddaa Tahmini 07.01.23

Joventut Badalona – Granada İddaa Tahmini 07.01.23

İspanya Liga Endesa 15. hafta mücadelesinde Joventut Badalona Cumartesi günü saat 22:45’de Granada ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 89.5 olarak açıklamışken Best10 ise limiti 90.5 olarak belirlemiş.

Badalona ligin iddialı play-off takımlarından birisi. 14 maçlarından 9 tanesini kazandılar şuana kadar ve kendilerine 6. sırada yer aldılar. Onlar adına önemli olan konu ise evlerindeki performanları, son 5 maçlarını üst üste kazandılar bu sahada. EuroCup ve Endesa’daki son 2 iç saha maçlarını üst üste kazanırlarken hücumda etkili peformanslara imza attılar, Venezia’ya 90 ve Betis’e ise 93 sayı göndermişlerdi. Koç Duran tüm oyuncularından faydalanabilecek bu maçta.

Granada ligin yeni takımlarından birisi ve şuana kadar ligde kalıcı olma konusnuda pek iyi sinyaller vermedikleri de bir gerçek. Sezonun ilk bölümünde aslında fena işler çıkarmamışlardı ama son dönemde çok zorlanıyorlar, tam 6 maçtır galibiyete hasret durumdalar. Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda da üst üste kaybederken rakiplerinden ciddi farklar yediklerini, direnç gösteremediklerini ve özellikle savunmada sınıfta kaldıklarını gördük. Bu maçlardan ikisinde Barça’dan 100 ve Tenerife’den 98 sayı yemişlerdi. Maye, Felicio ve Todorovic’in yanısıra yeni transfer Ndoye de bu maçta forma giyemeyecek.

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Badalona hem saha avantajına sahip hem de her alanda rakibinden bir kaç kademe üstün bir takım. Pota altında Tomic, Ellenson, Birgander üçlüsü ile Maye, Felicio, Ndoye’nin yokluğunda üstnlüğü ele alacaklarını, dışarıdan da Feliz, Guy, Ribas gibi isimlerin kalite farkını ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Bu artılarla beraber rakibin zayıf savunmasına karşı 90 ve üstü sayı üreterek galibiyete ulaşmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.57
Best10 Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Braunschweig – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 29.01.23

Almanya easyCredit BBL 17. hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar günü saat 20:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. …