Anasayfa / İddaa Tahminleri / Joventut Badalona – Tenerife İddaa Tahmini 09.05.24

Joventut Badalona – Tenerife İddaa Tahmini 09.05.24

İspanya Liga Endesa 33. hafta mücadelesinde Joventut Badalona Perşembe günü saat 22:30’da Tenerife ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar.

Badalona son 5 maçından 4 tanesini kaybetti ve artık sezon onlar adına sona erdi. Düşme potasıyla zaten alakaları yoktu ve play-off şansları da kalmadı. Dolayısıyla bu maça ve son maça sadece formalite için çıkacaklar, sonra da tatile başlayacaklar. Evlerindeki son 3 maçlarından ikisinde ortak nokta yüksek skorlardı, sırasıyla 168 sayı ve 186 sayı üretilmişti o maçlarda. Geçen hafta ise konuk oldukları Valencia’ya 83-76 ile kaybetmekten kurtulamadılar. 

Tenerife ise son 3 maçından ikisini kaybetmiş olsa da topladığı 20 galibiyetle play-off biletini garantilemiş takımlardan birisi. Hatta son 2 maçlarını kazanmaları durumunda rakiplerin alacakları sonuçlara göre 4. sıraya kadar çıkma ihtimalleri bile var, bu da play-off’da ev sahibi avantajı demek biliyorsunuz. Son 3 lig maçlarına baktığımızda ikisinde bize yüksek skorlar izletiklerini görmüştük, 171 sayı ve 173 sayı üretilmişti o maçlarda. Gürcü uzunları Shermadini’nin sezonu kapattığını hatırlatalım. 

Badalona’nın artık bir hedefi kalmadığı için oyuncuların savunma tarafında konsantre olmakta zorlanacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Diğer yandan Evans, Andrews, Brodziansky gibi isimler bireysel skorlarına oynayacaklardır, bu da skor potansiyellerini yukarı çekebilir. Tenerife de Shermadini olmasa da Huertas, Guy, Cook, Abromaitis, Salin, Fitipaldo gibi silahlarla 80 baremini geçer diye düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (164.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …