Anasayfa / BC Wolves / Juventus Utena – BC Wolves İddaa Tahmini 24.11.22

Juventus Utena – BC Wolves İddaa Tahmini 24.11.22

Litvanya Kupası A grubu 5. maçında Juventus Utena Perşembe günü saat 19:30’da BC Wolves ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar.

Juventus 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve ilk 2 sırada yer almayı büyük ölçüde garantiledi. Ama bu maçı kazanarak işlerini şansa bırakmamak ve liderlik iddialarını sürdürmek isteyeceklerdir. Bu gruptaki başarılı performanslarının temelinde ise hücumdaki yüksek verimlilikleri var diyebiliriz, ortalama 98 sayı gönderiyolrar rakip potalara. Milli aradan sonra iki kulvarda çıktkları iki maçta da bizlere bu paralelde yüksek skorlar izlettiler, sırasıyla 188 ve 169 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Wolves ise bu gruptaki 4 maçından ikisini kazanabildi ve halen ilk 2 sıra yani üst tur için şansları var. Ancak bunun için bu maçı mutlaka kazanmak durumundalar. Kaybetmeleri demek son maça formalite için çıkacaklar demek. Bu zorlu maçta da en güvendikleri konu yine savunma perfomransları olacak, şuana kadarki maçlarda ortalama 90 sayı gönderdiler rakip potalara. İki kulvarda oynadıkları son 5 maçtan 4 tanesinde de bu paralelde yüksek skorlar izlettiler bizlere, 180, 185, 180 ve 174 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir kalite ya da seviye farkı olduğunu söylemek güç. Wolves her ne kadar rakibinden bir galibiyet geride olsa da kadro anlamında rakibiyle denk. Onlar adına tamam mı devam mı niteliğindeki bu maçta kazanmak adına en güvendikleri silahla, yüksek tempo ve hücum performansıyla ayakta kalmaya çalılacaklardır. Bir tarafta maç başına rakip potalara 98 sayı gönderen Juventus, diğer tarafta ortalama 90 sayı üreten Wolves varken bu maçta da düşük skor beklemiyorum, Karşılıklı olarak 85 baremini geçmeleri beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.59
Best10 Oranı: ÜST (168.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …