Anasayfa / İddaa Tahminleri / Juventus Utena – Nevezis İddaa Tahmini 15.02.22

Juventus Utena – Nevezis İddaa Tahmini 15.02.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Juventus Utena Salı saat 19:30’da Nevezis ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Juventus 18 maçının ardından hanesine 9 galibiyet yazdırabildi ve ligin kalbur üstü takımlarından biri. Ancak son haftalarda bir düşüş yaşadıklarını da belirtmek gerekli, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise Neptunas’ı 10 sayı farkla geçerken denk rakiplerinden Rytas’a ise 5 Şubat’taki son maçta 11 sayı farkla teslim olduklarını görüyoruz. O maçta Miller 27 sayı, 4 asist, Payne 21 sayı, 6 ribaund ve Lekunas 19 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Nevezis ligin alt sıra ekiplerinden biri. 18 maçtan sadece 5 tanesini kazanabildiler ve play-off şansları da epey azalmış durumda, 3 adım geride kaldılar en yakın rakiplerinden. Bununla beraber son 2 maçlarını da üst üste kaybettiklerini ve toparlanma konusunda iyi sinyaller vermediklerini de gördük. Bu maçlarda önce içerde Jonava’ya 5 sayı ile sonra da deplasmanda Rytas’a tam 35 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. O son maçta Murauskas 19 sayı ve Doualla 17 sayı ile ekstra performanslar sergilemişler, Starks ise 15 sayı, 6 asist ile katkı verebilmişti. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Juventus son haftalarda kötü sonuçlar almış olsa da ilk 4 yarışı konusunda halen iddialı takımlardan biri ve hedeften daha fazla uzaklaşmak istemiyor. Karşılarında da böyle zayıf ve formsuz bir rakip varken sürprize izin vereceklerini düşünmüyorum. İki tecrübeli isim Miller ve Payne liderliğinde ev sahibi avantajını da iyi değerlendireceklerini, kazanmalarını beklediğim maçta çift haneli farkları da yakalayarak handikapı geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …