Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Kanada U19 – Sırbistan U19 İddaa Tahmini 11.07.21

Kanada U19 – Sırbistan U19 İddaa Tahmini 11.07.21

Letonya’da düzenlene 2021 FIBA U19 Dünya Kupası üçüncülük maçında Kanada Pazar saat 16:00’da Sırbistan ile karşılaşacak. Bets10 Sırbistan lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Kanada yarı finalde güçlü ABD ile karşılaşmış ve kaybetmişti. Ama onlar için yaptığım ABD’ye direnebilecek en iyi takım yakıştırmasının da karşılığını vermişler 86-92 ile kaybederek hem mental hem de fiziksel olarak çok iiy iş çıkarmışlardı. O maçta da yine skor dağılımını çok iyi yapmışlar Houstan 23 sayı, Mathurin 19 sayı, Nembhard 18 sayı ve Edey 16 sayı, 16 ribaund ile takımlarını güçlü rakip ABD karşısında ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlar, ama galibiyet için yeterli olamamışlardı. 

Sırbistan ise bu kez diğer bir çok turnuvanın aksine daha sınırlı bir kadroya sahip olmasına rağmen Jovic liderliğinde yarı finale kadar yükselmiş ama güçlü Fransa’ya karşı iyi direnmelerine rağmen 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Jovic bile 15 sayı, 9 ribaund ile sıradan bir performans sergilemişken Stefanovic’in 15 ve Petrovic ile Skolabj’nin 10’ar sayılık katkıları doğal olarak yeterli olmamıştı. 

Kanada rakibine göre çok daha komple bir takım. Neredeyse her pozisyonda bir yıldızları var ve güçlü favori ABD karşısında bile özellikle ikinci yarıyla beraber çok iyi direnmişler ama yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta ise Sırbistan karşısında reaksiyon göstermelerini ve en azından evlerine madalyayla dönmek isteyeceklerini tahmin ediyorum. Yarı final maçında tekrar sahneye çıkan 4 isim, Houstan, Mathurin, Nembhard, Edey dörtlüsünün bu maçta da Jovic ve arkadaşlarına üstünlük kuracaklarını, kazanırken de düşük handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da toplam baremden üst seçeneğine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Japonya – İspanya İddaa Tahmini 26.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları C grubu mücadelesinde Japonya Pazartesi saat 15:00’da İspanya ile karşılaşacak. İddaa ev …