Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Kanada – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 20.08.19

Kanada – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 20.08.19

Dünya Kupası‘na hazırlanan iki takım Kanada ile Yeni Zelanda Salı saat 12:30’da Avusturalya’nın ev sahipliğinde karşılaşacaklar. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Kanada’nın uzatmasız direkt galibiyeti için 1.35 oran açıklamış.

Kanada son olarak 2 kez üst üste güçlü ekiplerden Avusturalya ile karşılaşmış, iki maçta da iyi görüntü verirken ilkini 20 sayı farkla kazanıp ikincisini 8 sayı farkla kaybetmişti. Birch, Pangos ve genç Nembhard takımlarını sırtlayan isimler olmuşlardı ki Scrubb kardeşler de iyi performans sergilemişlerdi. Kanada birçok NBA oyuncusundan yoksun olsa da kolay lokma olmayacağını göstermişti.

Yeni Zelanda ise son olarak iki Japonya ile üst üste mücadele etmişti. İlk maçı 10 sayı farkla kaybederken ikinci maçta ise tam 17 sayı farkla kazanmışlardı. Webster kardeşler ile Fotu iyi görüntü vermiş olsalar da tempo kontrolü ve savunma sertliği konusunda Dünya Kupası’nda sorun yaşayacaklarını söyleyebiliriz.

Kanada, rakibine göre daha tecrübeli ve derin bir rotasyona sahip. Maçın tarafsız sahada oynayacağını düşündüğümüzde iki tarafın da hanesine artı yazamayız. Ancak Kanada’nın son hazırlık maçlarında Avusturalya gibi güçlü bir takıma karşı oynadığı basketbolu sürdüreceğini ve Yeni Zelanda’nın sınırlı rotasyonuna üstünlük kurabileceğini düşünüyorum. Kanada zaman zaman zorlansa da maçı normal sürede galip tamamlayacaktır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.35
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …