Anasayfa / Atomeromu / Kaposvari – Atomeromu İddaa Tahmini 24.05.23

Kaposvari – Atomeromu İddaa Tahmini 24.05.23

Macaristan Ligi düşme grubu mücadelesinde Kaposvari Çarşamba günü saat 19:00’da Atomeromu ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.43 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.57 olarak belirlemiş.

Kaposvari grubun zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten toplamda da 9 maçtan sadece 2 tanesini kazanabilmiş durumdalar! Evlerindeki karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini görüyoruz… Son olarak denk rakiplerden Nyiregyhazi’ye 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı evlerinde olmalarına rağmen. Geçen hafta ise konuk oldukları Szedak’a yine 5 sayı farkla yenildiler.

Atomeromu ise son 2 maçını üst üste kaybederek mini bir düşüş yaşadı ama halen zirve takipçilerinden biri konumudalar. Evden uzaktaki son 2 maçlarına baktığımızda ise alt sıra ekiplerinden Nyiregyhazi’yi 7 sayı farkla geçerken güçlü rakiplerden Szedak’a ise direnememişler ve tam 21 sayı farkla ezilerek kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri lider OSE karşısında direnmişler ama sonunu getiremeden 3 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok gibi görünse de konu sahada oynanan basketbola ve form grafiğine gelince Atomeromu rakibinden bir değil birkaç adım önde olan taraf. Kaposvari son 5 maçını üst üste kaybetti ve bu maçta da evlerinde olmalarına rağmen dirençlerinin yeterli olmayacağını öngörüyorum. Üst sıralardan uzaklaşmak istemeuen misafir takımın üst üste 2 mağlubiyet sonrası reaksiyon göstermesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.43
intobet Oranı: MS 2 – 1.57
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …