Anasayfa / Filipinler Milli Takımı / Katar – Filipinler İddaa Tahmini 21.02.19

Katar – Filipinler İddaa Tahmini 21.02.19

Dünya Kupası Asya Elemeleri kapsamında Katar Perşembe saat 19:00’da Filipinler ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 17.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Katar 10 maçın ardından sadece 2 galibiyet toplayabildi ve son sırada yer alıyorlar, herhangi bir iddiaları yok doğal olarak grupta. Son maçlarında da ne kadar zayıf bir takım olduklarını net olarak ortaya koymuşlardı zaten, son 2 maçlarında Japonya’dan 38 ve Avusturalya’dan tam 51 sayı fark yemişlerdi. Evlerindeki son maçlarında ise yine Avusturalya’ya 52 sayı farkla yenilmişlerdi.

Filipinler ise şuana kadar 5 galibiyet elde etti ve 3.sıradaki Japonya’nın sadece 1 maç gerisindeler. Dolayısıyla acilen kazanmaları ve Japonya’nın kaybetmesini beklemeleri gerekiyor. Ancak son 2 maçlarında sıkıntılı sonuçlar aldılar, Kazakistan’a evlerinde sürpriz bir şekilde 4 sayı farkla yenildiler, sonra da İran’a iyi direnseler de 8 sayı farkla kaybettiler. Bu maça çok önem veriyorlar ve Blatche ile Fajardo liderliğinde pota altında üstünlük kurmak isteyecekler.

Katar’ın grupta herhangi bir iddiası kalmadı ve zaten zayıf kadrosu ile son maçlarda da kötü bir performans sergiliyorlardı. Filipinler’in ise 3.sırada yer alıp Çin biletini kapabilmek adına bu maçı kazanmaktan başka şansı yok. Blatche ve Fajardo liderliğinde boyalı alanda iddiasız Katar’a net bir üstünlük kuracaklarını, farklı kazanarak şanslarını son maça kadar sürdüreceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-19.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-17.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …