Anasayfa / İddaa Tahminleri / KD Ilirija – Polzela İddaa Tahmini 23.01.23

KD Ilirija – Polzela İddaa Tahmini 23.01.23

Slovenya Ligi 15. hafta mücadelesinde KD Ilirija Pazartesi günü saat 20:00’da Polzela ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Ev sahip ekip son haftaların en formda takımlarından birisi konumunda. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede 5 galibiyete ulaşarak kendilerine 7. sırada yer edindiler. Hedefledikleri ilk 5 sıradan 2 adım uzaktalar. Kupa dahil evlerindeki son 3 maçı da üst üste kazandıklarını ve tüm rakiplerine çift haneli farklarla üstünlük kurduklarının da altını çizelim. Son olarak Rogaska’yı tam 17 sayı farkla geçerken denk rakibi de sadece 61 sayıda tutmuşlardı!

Polzela ise her ne kadar rakibi ile aynı galibiyet sayısına sahip olsa da aralarında bir denklik yok çünkü onları ev sahibinin aksine son dönemde çok formsuzlar, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Deplasman karnelerine baktığımızda da 4 maçtır galibiyetten uzak olduklarını görebiliyoruz. Onlar da son deplasman maçlarında Rogaska’ya konuk olmuşlar ve hiç varlık gösteremeden 22 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Ev sahibi ekip son dönemde çıkışa geçti ve ilk 5 şanslarını sürdürebilmek için özellikle evlerindeki serilerini korumak istiyolrar. Sezonun ilk yarısında 5 sayı farkla yenildikleri ve son dönemde formsuz olan Polzela karşısında kazanmanın yanı sıra olası ikili averaj senaryolarında da üstünlüğü ele alabilmek için farkı bulmaya çalışacaklardır. Son maçlarda olduğu bu maçta da kazanırken çift haneli farkları görmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.66
Hovarda Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.84
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …