Anasayfa / Estonya Ligi / Keila – KK Parnu İddaa Tahmini 01.05.24

Keila – KK Parnu İddaa Tahmini 01.05.24

Estonya Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Keila Çarşamba günü saat 19:30’da KK Parnu ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışlar. 

Keila seriye dezavantajlı olarak başlayan taraftı. Nitekim ilk 3 maçta da bunu kıramadı. Deplasmandaki 2 maçta 79-71 ve 60-53’lük skorla mağlup ayrılırken, evlerindeki tek maçta yani 2. maçta ise hücumda patlama yaşayarak tam 93 sayı üretmiş ve rakibi de 69 sayıda tutarak farklı kazanmışlardı. Ancak şuanda 2-1 gerideler ve kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ki bu maçı kazansalar da serinin karar maçı yani 5. maç yine deplasmanda oynanacak. 

Parnu seriye avantajlı olarak başlayan taraftı. İlk 3 maçın ikisini kendi sahalarında oynamanın avantajını kullandılar ve şuanda 2-1 öndeler. Evlerindeki 2 maçta da savunma odaklı bir basketbol sayesinde kendi skor üretimleri kısır olsa da kazanmışlardı. Deplasmanda ise rakibi yavaşlatamayınca 69 sayıda kalıp tam 23 sayı farkla hezimete uğradılar. Şimdi yine deplasmanda olacaklar ama iyi haber bu maçı kaybetseler de karar maçını kendi evlerinde oynayacaklar. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Keila’nın ikinci maçta, yani evindeki ilk maçta ürettiği 93 sayının da attığı 23 sayılık farkın da rakip için bir iş kazası olduğunu düşünüyorum. Bu maçta Parnu’nun deplasmanda da olsa rakibe bir kez daha böyle yüksek skor izni vermeyeceğini, yine sert ve düşük skorlu bir mücadele göreceğimizi düşünüyorum. Bu nedenle de sonuçtan ziyade öncelikli tercihim alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (152.5) – 1.70
Hovarda Oranı: ALT (152.5) – 1.86
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …