Anasayfa / FC Porto / Keravnos – FC Porto İddaa Tahmini 29.09.21

Keravnos – FC Porto İddaa Tahmini 29.09.21

Estonya’nın Parnu kentindeki fanusta düzenlenen FIBA Europe Cup elemeleri yarı final mücadelesinde Keravnos Çarşamba saat 17:00’da FC Porto ile karşılaşacak. Bets10 Portekiz ekibinin galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Güney Kıbrıs ekibi koç Livadiotis yönetiminde sezona hazırlandı. Ancak ellerindeki kadro bu seviyeler için oldukça vasat. Üstelik evlerinden çok uzakta olacaklar ve uluslararası tecrübe seviyeleri de epey düşük. Geçen sezon BCL’de normal sezon gruplarına kalarak sürpriz yapmışlardı ama o kadrodaki Rozzell, Williamson, Rorie, Jesse Hunt gibi önemli silahlara sahip değiller artık. Deondre Burns, Simon Michail, Nikos Stylianou, Collin Anthony Malcolm, Mike Morrison gibi isimlerle ayakta kalmaya, en azından ciddi farklar yememeye çalışacaklar. 

Koç Suarez yönetimindeki Porto ise iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. İspanya Liga Endesa ve LEB Oro takımlarıyla karşılaştılar ki Burgos ve Valladolid gibi değerli rakipleri yenmeyi başardıklarını da belritelim. Ellerinde Jonathan Arledge, eski Ormansporlu Kloof, Max Landis, Sergine Barro, Bradley Tinsley ve Rashard Odomes gibi değerli parçalar var. Bu seviyeler için üst düzey bir takım olmasalar da Kloof ve Arledge bir çok takımda olmayan silahlar konumundalar bu seviye için. 

Kıbrıs ekibi bana göre elemelerin zayıf halkalarından biri. Uluslararası tecrübe seviyeleri çok düşük ve geçen sezonki sürpriz takımda yer alan yabancılar gibi değil ellerindeki isimler. Porto ise İspanyol takımlarıyla sürekli maçlar yaparak iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Allerinde Arledge, Kloof, Landis gibi bu seviyelerin bir kademe üstünde olan, kaliteli ve tecrübeli silahlar var. Bu tamam mı devam mı maçında tecrübenin çok önemli olduğunu, daha hazır konumda olan Portekiz ekibinin kazanarak adını elemelerde finale yazdıran taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.50
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …