Anasayfa / Basketbol Haber / Kerem Gönlüm: “TV’de maç yorumculuğunu henüz düşünecek yaşta değilim”

Kerem Gönlüm: “TV’de maç yorumculuğunu henüz düşünecek yaşta değilim”

Gloria Cup kapsamında oynanan TOFAŞ – Zalgiris Kaunas mücadelesini izleyenler, daha çok maç sonu konuşmalarına şahit oldukları tanıdık bir sesten bu defa yorumları dinleyince şaşırdılar. Kerem Gönlüm sesiyle değil sahadaki savaşçılığı ile gönüllerde yer etmişti ama bu defa yorumcu olarak karşımızdaydı.

41 yaşında da olsa tükenmeyen enerjisinden dolayı Kerem Gönlüm, “Basketbolu ne zaman bırakacaksın?” sorusu yöneltilmeyen oyunculardandır ama yorumculuk yaptığını duyunca da kendisini arayıp, “Hayırdır…” demekten kendimizi alamadık.

Yanıtı çok net oldu…

“Saran Grubu’na yakınlığımdan dolayı onlara yardımcı olmak için mikrofon başına geçtim ama benim işim basketbol oynamak. Birçok teklif aldım ama istediğim şartlar oluşmadı. Şimdilik tek başıma çalışıyor ve daha uygun teklifleri bekliyorum. TV’de maç yorumculuğunu henüz düşünecek yaşta değilim…”

Kaynak: BasketfaulHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

ABD – Türkiye İddaa Tahmini 03.09.19

Dünya Kupası 4.gün mücadelesinde ABD Salı saat 15:30’da Türkiye ile karşılaşacak. İddaa Türkiye lehine 16.5 …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.