Anasayfa / Anadolu Efes / Khimki – Anadolu Efes İddaa Tahmini 19.11.20

Khimki – Anadolu Efes İddaa Tahmini 19.11.20

Turkish Airlines Euroleague 10. hafta mücadelesinde Khimki Perşembe saat 20:00’da Anadolu Efes ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 161.5 olarak belirlemiş.

Khimki cephesinde halen tam kadro olarak mücadele edememenin sıkıntıları yaşanıyor olsa da son 2 maçlarında önemli galibiyetler alarak çıkışa geçtiklerini gösterdiler. Önce Moskova derbisinde ezeli rakipleri CSKA’yı 86-78 ile geçerken Euroleague çift maç haftasının ilk sınavında ise Zenit’i McCollum ve Shved’in etkili performansları eşliğinde 83-88’lik skorla yenmeyi başardılar, çıkışlarını sürdürdüler. Her ne kadar önemli silahları Booker’dan yoksun olsalar da Shved ile McCollum’un ritm bulmalarıyla skor üretiminde çok iyi durumdalar.

Anadolu Efes‘de işler yolunda gitmiyor. Son maçta Bayern karşısında ellerindeki maçı verdiler. Larkin’in geri dönmüş olması da temsilcimizin hücum performansını toparlaması adına yeterli olmadı. Micic yine kötü bir görüntü verdi ve son bölümde Bayern’in sertleşen savunması karşısında yaptığımız basit hatalar nedeniyle hücum verimliliğimiz iyice düştü ve sadece 71 sayı ürettiğimiz maçı da doğal olarak kaybettik. Artık reaksiyon gösterip Larkin-Micic liderliğinde ritmimizi bulmamız, hücumda daha üretken oynamamız şart.

Khimki son maçlarda Shved ve McCollum ikilisinin liderliğinde özellikle hücumda çok etlili oluyor. Yüksek tempoda oynuyorlar ve bu maçta da kendi sahalarında oynamalarının avantajıyla tempoyu forse edeceklerdir. Diğer taraftan reaksiyon göstermesi beklenen temsilcimiz de bu tempoya Micic ve Larkin liderliğinde rahatlıkla ayak uyduracaktır. İki takımın da savunma konusunda zaafları olduğunu biliyoruz ve yüksek tempoda geçmesini beklediğim maçta bu zaafların da daha fazla ortaya çıkacağını, bizlere bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (161.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Olympiakos – TD Systems Baskonia İddaa Tahmini 26.11.20

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta mücadelesinde Olympiakos Perşembe saat 22:00’da TD Systems Baskonia ile karşılaşacak. …