Anasayfa / CSKA Moskova / Khimki – Cska Moskova İddaa Tahmini 10.06.19

Khimki – Cska Moskova İddaa Tahmini 10.06.19

VTB Lig final serisi 3.maçında Khimki Pazartesi saat 19:30’da CSKA Moskova ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Khimki önce Timma’yı sonra da Shved’i kaybetti. İkinci maçta iki yıldızından da yoksun oynamasına rağmen deplasmanda iyi direnmiş ve 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. İlk maçta Shved’in varlığına rağmen 21 sayı farkla kaybettiklerini düşününce bu iyi bir sonuçtu. Crocker ve Mickey beklendiği gibi ön plana çıkan isimler olurken Zaytsev’den ekstra katkı almışlardı, tabi galibiyet için yeterli olmadı. Şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve Euroleague biletini garantiledikleri için üstlerinde bir baskı yok artık.

CSKA’da hedef sezonu duble yaparak tamamlamak ve buna sadece 1 galibiyet uzaktalar. Özellikle son maçta hücumda sergiledikleri verimli oyun alkışları toplamıştı. Tam 6 isim çift haneli skor katkısı vermişti. Koç Itoudis Rodriguez, De Colo, Higgins, Clyburn dörtlüsünden en az birini dinlendiriyor maçlarda. Ama zaten bu isimlerden üç tanesi de Shved ve Timma’dan yoksun Khimki’yi yenmek için yeterli olacaktır, bunu serinin 2 maçında da görmüştük. 

Khimki zaten finale kalarak asıl hedefi olan Euroleague biletini cebine koydu ve hem Shved hem de Timma’dan yoksunken CSKA karşısında direnmeleri artık çok zor. İlk 2 maçı çift haneli farklarla kaybetmiş olan Khimki’nin yıldızları yokken ve mental olarak da hafiflemişken bu maçta CSKA’yı fazla zorlayacağını düşünmüyorum. Koç Itoudis ve öğrencilerinin bir kez daha çift haneli farklarla kazanıp kupayı müzelerine götüreceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) / 1.91
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …