Anasayfa / 2025 FIBA EuroBasket / Kıbrıs – Avusturya İddaa Tahmini 24.02.22

Kıbrıs – Avusturya İddaa Tahmini 24.02.22

2025 FIBA EuroBasket ön elemeleri A grubu 3. maçında Kıbrıs Perşembe saat 20:00’da Avusturya ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 20.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Kıbrıs Avrupa basketbolunun en zayıf ülkelerinden biri ve tabiki bu grupta da şansları yok. İlk maçta konuk ettikleri denk rakipleri İrlanda’ya bile 8 sayı farkla yenilmişler, ikinci maçta ise deplasmanda yükselişte olan ülkelerden İsviçre’ye tam 23 sayı farkla yenilerek gerçek durumlarını ortaya koymuşlardı. İlk 2 maçta takımları adına öne çıkan isimler Manolopoulos, Giannaras ve Mantovani bu maçta da kadrodalar, yine takımlarının en önemli kozları olacaklar. 

Avrupa basketbolunun yükselen ülkelerinden biri olan Avusturya ise ilk 2 maçını kayıpsız geçti ve bu maçı da olabildiğince fazla farkla kazanarak liderlik yolunda önemli bir adım atmak istiyorlar. İlk 2 maçta içerde İsviçre’yi 16 ve deplasmanda zayıf rakipleri İrlanda’yı tam 27 sayı farkla ezip geçmişlerdi. O maçlarda öne çıkan isimler Vujosevic, Klepeisz ve Ogunsipe bu maçta da koç Korner’in en güvendiği isimler olacaklar. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Avusturya’nın elinde Klepeisz ve Vujosevic iki önemli guard var. Onların liderliğinde bu deplasman maçında da sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. Kıbrıs gibi zayıf ve direnci çabuk kırılan bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Kıbrıs son maçta İsviçre’den 23 sayı fark yemişti, bu maçta da güçlü ve formda Avusturya karşısında 20 bareminin içinde kalabileceklerini sanmuyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-20.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …