Anasayfa / FC Bayern Munich / Kızıl Yıldız – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 02.11.23

Kızıl Yıldız – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 02.11.23

Turkish Airlines Euroleague 6. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Perşembe günü saat 20:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Sırp ekibi sezona kötü bir giriş yapmıştı ve ardından da koç değişikliğine gidilmişti, koç Ivanovic ile yollar ayrılarak göreve koç Sfairopoulos getirilmişti. Ancak o da henüz ilaç olamadı takıma, son 4 maçını üst üste kaybetmiş bir takım var karşımızda. Hanelerine yazacağımız olumlu nokta ise sadece 2 maçlarını burada Belgrad’da oynadılar ve zayı rakipleri Asvel’i 21 sayı farkla geçerken, Final Four adaylarından Monaco’ya ise iyi direnmişler ama 6 sayı farkla kaybetmişlerdi. Nedovic ve Hanga’nın durumları maç saatinde netleşecek, başka önemli eksikleri yok.

Alman ekibi ise koç Laso’yu göreve getirerek yeni bir sayfa açtı. Ancak onlar da beklentilerin altında kaldılar, 5 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Özellikle deplasman karneleri sıkıntılı, evden uzaktaki 3 maçtan ikisini kaybettiler. Tek galibiyetlerini sezonun en kötü basketbol oynayan takımlarındna biri olan Baskonia karşısında almışlar, Pana’ya 7 sayı ve son olarak da Barça’ya tam 39 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Geçen hafta da evlerinde olmalarına rağmen temsilcimiz Fenerbahçe’ye 9 sayı farkla kaybetmişlerdi… Kaptan Lucic’den yine faydalanamayacaklar, başka eksikleri yok. 

Bana göre kağıt üstünde iki takım arasında net farklar var, Kızıl Yıldız aşağı yukarı her pozisyonda rakibinden daha kaliteli ve geniş bir rotasyona sahip. Ancak bu artılarını sezonun ilk kısmında bir türlü sahaya koyamadılar. Bayern ise tam dişlerine göre bir rakip. Alman ekibi deplasmanlarda çok zorlandığı gibi geçen hafta evinde de kaybetti. Koç Sfairopoulos ile Euroleague sahnesinde ikinci maçına çıkacak olan Kızıl Yıldız’ın evinde, ateşli taraftarının da desteğiyle Napier, Yago, Teodosic’den oluşan etkili guard rotasyonunu devreye sokarak Bayern engelini geçerek çıkışa geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.48
Hovarda Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …