Anasayfa / FC Bayern Munich / Kızıl Yıldız – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 17.12.21

Kızıl Yıldız – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 17.12.21

Turkish Airlines Euroleague 16. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Cuma saat 22:45’de FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 146.5 olarak açıklamışken Rexbet ise aynı bahis için limiti 147.5 olarak belirlemiş.

Sırp ekibi Euroleague’in en düşük bütçeli takımlarından biri ve bu açıdan bakarsak gayet iyi işlere imza attılar şuana kadar. 15 maçtan 6 tanesini kazandılar ve play-off yarışında sadece 2 galibiyet uzaktlar. Bununla beraber ligin en iyi savunma yapan takımlarından biri konumundalar. Şuana kadar maç başına sadece 72 sayı gördüler potalarında. Son 3 maçlarından ikisinde de bu paralelde düşük skorlar izlemiştik; Zenit’i deplasmanda 58-69 ile geçerken 2 gün önce konuk ettikleri güçlü Barça’ya ise direnmelerine rağmen 69-76 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Kalinic ile Mitrovic 15’er sayıyla direnmeye çalışan isimler olmuşlardı. Salı günü forma giyemeyen Simonovic ile White’ın durumları maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Bayern ise 15 maçtan 7 tanesini kazanabildi ve rakibinden sadece 1 adım önde play-off yarşında. Koç Trinchieri’nin öğrencileri de savunma odaklı bir basketbol sergiliyorlar ve onlar da ortalamada 75 sayıya izin verdiler şuana kadar. Bununla beraber deplasmanlarda skor üretimi konusunda kısır bir takım olduklarını, maç başına sadece 71 sayı bulabildiklerinin de altını çizmek gerekli. Ayrıca evden uzaktaki son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler. Son olarak 2 gün önce Olympiakos’a konuk olmuşlar ve hiç varlık gösteremedikleri maçı 83-60 gibi can sıkıcı bir skorla kaybetmişlerdi. Rubit 10 sayı, 5 ribaund ile yegane çift haneli skor üretebilen isim olmuştu. Hilliard, Radosevic ve Zipser’den bu maçta da faydalanamayacaklar. Olympiakos karşısında oynamayan Sisko’nun bu maçtaki durumu ise net değil henüz.

Ligin iki denk play-off yarışçısının kapışmasını izleyeceğiz. Ancak kağıt üstündeki denklik dışında iki takım için de maçın nerede oynanadığı çok önemli. Kızıl Yıldız evinde çok iyi savunma yapan ve kazanmayı çok iyi bilen bir takımken, Bayern ise evden uzakta kazanma konusunda sorunlu olan ve özellikle üretimde kısır kalan bir takım. Dolayısıyla bu maçta Kızıl Yıldız’ın sert savunması karşısında epey zorlanacaklarını, Sırp ekibinin kazanırken neredeyse her maçta olduğu gibi bizlere yine düşük skorlu bir mücadele izleteceğini düşünüyorum aynı zamanda. 

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (146.5) – 2.55
Rexbet Oranı: MS 1 & ALT (147.5) – 3.00
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol Süper Lig iddaa tahmin ve analizleri

Petkim Spor – Tofaş İddaa Tahmini 29.01.22

ING Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Petkim Spor Cumartesi saat 15:30’da Tofaş ile karşılaşacak. …