Anasayfa / FC Bayern Munich / Kızıl Yıldız – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 28.10.22

Kızıl Yıldız – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 28.10.22

Turkish Airlines Euroleague 5. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Cuma günü saat 20:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 149.5 olarak açıklamışlar.

Sırp ekibi sezona istediği gibi bir giriş yapamadı. Koç Jovanovic ile girdikleri yeniden yapılanma sürecinden beklediklerini alamdılar ve ilk 4 maçlarını galibiyetsiz geçmek zorunda olan iki takımdan biri oldular ki diğeri de zaten bu maçtaki rakipleri Bayern. Kızıl Yıldız aslında savunmada iyi iş yaptı ve ortalamada 78 sayı gördü potasında ama üretimde ciddi sorunlar yaşadılar, maç başına rakip potalara sadece 66 sayı gönderebildiler. Nedovic ile Adams’ın bu maçta oynama ihtimalleri yüksek, Ilic’den ise faydalanamayacaklar. 

Geçen sezon play-off bileti kapma başarısı gösteren Bayern ise bu sezona hayal kırıklığı bir başlangıç yaptı ve belirttiğim gibi rakipleri Kızıl Yıldız ile beraber sezona dörtte sıfır ile giren 2 takımdan biri konumundalar. Onlar da skor üretimi ve savunma konusunda Sırp ekibi ile benzer konumdalar, ortalamada 77 sayı yerken, rakip potalara ise maç başına sadece 70 sayı gönderebildiler. Euroleague sahnesindeki son deplasman maçlarında Bologna’ya 66-63 ile kaybetmişlerdi. Bonga ve Harris’den yine faydalanamayacaklar, Sisko, Hunter ve Rubit’in durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Ligin iki galibiyetsiz takımının karşılaşmasını izleyeceğiz, yani bu akşamın sonunda artık Euroleague’de sadece 1 takım kalacak galibiyet sevincini yaşayamamış konumda olan. İki takımın da sezona başladıkları 0-4’lük kötü performansın temelinde kısır hücum performansları yer alıyor. Kızıl Yıldız ortalama 66 ve Bayern ise 70 sayı bulabiliyor. Bunun yanında sert savunma yaptıklarını da biliyoruz karşılıklı olarak. Alt sıralardan kurtulmak ve sezonun ilk galibiyetini almak adına stresli geçecek bu maçta, yine savunmaların ön planda olacağını ve bizlere yine kısır bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (149.5) – 1.47
Best10 Oranı: ALT (149.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …