Anasayfa / Adriyatik Ligi / Kızıl Yıldız – Mega Basket İddaa Tahmini 01.11.21

Kızıl Yıldız – Mega Basket İddaa Tahmini 01.11.21

Adriyatik Ligi 6. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Pazartesi saat 20:00’da Mega Basket ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için limiti 149.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 151.5 olarak belirlemiş. 

Kızıl Yıldız bu sezon mütevazi kadrosuyla beraber Euroleague’de de iyi işlere imza atıyor. Diğer taraftan son şampiyon ünvanı ile başladığı Adriyatik sezonunda da yine en büyük favorilerden biri, 5 maçtan 4 tanesini kazanarak da bunu gösterdiler. İki kulvarda da oynadıkları maçlarda bizlere düşük tempolu, savunma odaklı mücadeleler izlettiler. Adriyatik’deki son 2 maçlarında ise içerde Cedevita’yı 79-64 ve sonra da Mornar Bar’ı Karadağ’da, deplasmanda 69-77 ile yenmeyi bilmişlerdi. 

Mega ise yine genç yeteneklere yuva olmaya, onlara daha verimli gelişebilmeleri için süre ve sorumluluk vermeye devam ediyor. Sezona ise pek iyi giremediker, 5 maçtan 2 tanesini kazanabildiler ki bu maça 2 mağlubiyetlik kötü bir seriyle geliyorlar. Son 3 maçlarından ikisinde aynı zamanda üretimde sorunlar yaşadıklarını, yetersiz kaldıklarını da gördük. Sıraısyla 145 (uzatma sonunda) ve 148 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Son deplasman maçlarında Borac karşısında sadece 68 sayı bulabilmişlerdi. 

Kızıl Yıldız, Belgrad’da ateşli taraftarının desteği ve Wolters, Kalinic, Hollins, Mitrovic gibi silahlarla elbette maçın ağır favorisi. Ama ben kazanmalarıyla beraber artık son haftalarda bizleri çok alıştırdıkları şekilde yine savunma odaklı bir basketbol oynayacaklarını, son haftalarda üretimde zaten zorlanan Mega’yı düşük skorlarda tutabileceklerini düşünüyorum. Kızıl Yıldız’ın kazanırken 70-75, Mega’nın ise kaybederken 65-70 bandında kalacağını düşünüyorum. Bu nedenle tercihim Kızıl Yıldız galibiyetiyle beraber düşük skor. 

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (149.5) – 1.75
Bets10 Oranı: MS 1 & ALT (151.5) – 1.95
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

KK Split – Borac Cacak İddaa Tahmini 03.12.21

Adriyatik Ligi 10. hafta mücadelesinde KK Split Cuma saat 20:00’da Borac Cacak ile karşılaşacak. İddaa …