Anasayfa / Adriyatik Ligi / Kızıl Yıldız – Partizan İddaa Tahmini 29.05.22

Kızıl Yıldız – Partizan İddaa Tahmini 29.05.22

Adriyatik Ligi final serisi 2. maçında Kızıl Yıldız Pazar günü saat 21:00’da Partizan ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Kızıl Yıldız rakibine göre hem daha kaliteli ve geniş bir kadroya sahip hem de yerli rotasyonu daha iyi durumda. İlk maçta da taraftar desteği ve bu artıları net olarak sahaya koydular, bu sayede de 90-76 gibi net bir skorla kazanarak seriye 1-0 önde başlamış oldular. O maçta Ivanovic 18 sayı, 5 asist, Dobric 14 sayı, 4 ribaund, Mitrovic 14 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. Wolters 11 sayı, 3 asist ve Davidovac 10 sayı, 5 ribaund ile onlara destek olan diğer isimlerdi.

Koç Obradovic’i göreve getiren ve son dönemin kulüp adına en iddialı kadrosunu kuran, kesenin ağzını açan Partizan, şuana kadar beklentileri karşılayamadı. EuroCup’dan erken elenerek hayal kırıklığı yarattıktan sonra burada final serisinde de ilk maçta ciddi anlamda sınıfta kaldılar. Savunmada hiç varlık gösteremedikleri gibi kendi hücum performanslarının da altında kaldılar sadece 76 sayı üreterek. Punter 15 sayı, 3 asist, Moore 12 sayı, LeDay 11 sayı, 3 ribaund ve Avramovic 10 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile öne çıkan isimleri ilk maçta. 

İki takıma arasında hem bir kalite hem de bir seviye farkı olduğunu ilk maçta net olarak gördük. Kızıl Yıldız özellikle etkili yerli rotasyonuyla fark yarattı ilk maçta. Ivanovic, Dobric, Mitrovic, Davidovac gibi isimler bu maçta da koç Radonjic’in en güvendiği kozları olacak kuşkusuz. Partizan deplasmanda olmasına rağmen bu kez reaksiyon gösterip biraz daha direnebilir belki ama yine disiplinli ve sert Kızıl Yıldız savunmasına karşı zorlanacaklarını, kaybederken handikapta kalamayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …