Anasayfa / İddaa Tahminleri / KK Mladost Zemun – KK Zlatibor İddaa Tahmini 13.11.22

KK Mladost Zemun – KK Zlatibor İddaa Tahmini 13.11.22

Sırbistan Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Mladost Zemun Pazar günü saat 15:00’da Zlatibor ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Zemun ligin zayıf ekiplerinden birisi. 7 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybederken rakipler onlara 21, 14 ve 19 sayı farklarla net üstünlükler kurmuşlardı. Evlerindeki son maçlarında formda rakipleri Vrsac karşısında hiç varlık gsöterememişler ve 71-90 ile yenilmişlerdi. Zivojinovic, Armstrong, Davis takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Zlatibor ise ligin iddialı takımlarından biri. Nitekim 7 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve zirve takibini sürdürüyorlar. Son 2 maçlarını üst üste kazanırken de rakiplerine çift haneli farklarla önemli üstünlükler kurmuşlardı. O maçlarda önce deplasmanda Dunav’ı 22 sayı farkla sonra da içerde OKK Beograd’ı 10 sayı farkla geçmeyi bildiler. O son maçta Djukanovic 23 sayı, Tejic 16 sayı, 7 ribaund ve Protic 13 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Misafir takım ligin favorilerinden birisi ve şuana kadar sadece 1 kere kaybettiler. Kalitelim kadrolarını başarılı ve verimli şekilde sahaya yansıttılar. Zemun ise zayıf halkalardan biri. Bu maçta evlerinde olacakları için zaman zaman direnebilirler belki ama 40 dakikanın sonunda handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum. Zlatibor’un bir kez daha kalitesini sahaya yansıtarak kazanacağını, düşük gördüğüm handikapı da geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.55
intobet Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …