Anasayfa / Estonya Ligi / KK Parnu – KK Viimsi İddaa Tahmini 20.05.23

KK Parnu – KK Viimsi İddaa Tahmini 20.05.23

Estonya Ligi üçüncülük serisi 2. maçında KK Parnu Cumartesi günü saat 17:00’da Viimsi ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Geçen sezonun şampiyonu Parnu bu kez final biletini kapamadı. Ancak burada, üçüncülük serisinde 1 adım önede ve seriyi kazanıp Avrupa kupalarına katılım için bilet kapmak istiyor. İlk maçta denk rakipleri karşısında deplasmanda olmalarına rağmen son ana kadar iyi direnmişler ve 77-77 biten normal sürenin ardından uzatma sonunda 86-87 ile kazanmayı başarmışlardı. O maçta Valge 18 sayı, Hart 17 sayı, 6 asist, Aav 14 sayı, 6 ribaund, 4 asist, Tamm 14 sayı, 13 ribaund ve Kirves 13 sayı, 12 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Viimsi seriye saha avantajı ile başlayan taraftı ancak evlerindeki ilk maçta hata yaptılar ve rakibin servis kırmasına izin verdiler. Normal sürede rakibin direncini kırıp bir türlü üstünlüğü ele geçiremeyince havaya giren misafir takım uzatmada da geri adım atmadı ve son nefeste 1 sayı farkla onlara teslim oldular. 86 sayı üreterek aslında hücumda iyi iş çıkardıkları o maçta Lips 23 sayı, 9 ribaund, Harris 21 sayı, 9 ribaund, 5 asist, Toppin 17 sayı, 7 ribaund ve Zakis 17 sayı, 8 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

İlk maçta iki takım da bizlere tam anlamıyla denk güçleri kapışması niteliğinde bir mücadele sunmuşlardı. Ancak tabi altını çizelim, o mçata Parnu rakibini deplasmanda yenerek servis kırdı ve saha avantajını ele geçirdi. Şimdi bu maçı kazanırsa 3. maçı deplasmada kaybetse de 4. maç yine kendi sahasında oynanacak. Dolayısıyla psikolojik üstünlük ve saha avantajı ellerinde. Bu fırsatı kaçırmayacaklarını ve Valge, Hart, Aav, Tamm gibi silahlarla bir kez daha kazanacaklarını düşünüyorum, handikap riskine girmeden direkt galibiyetlerine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …