Anasayfa / Estonya Ligi / Kk Parnu – Kk Viimsi İddaa Tahmini 24.05.23

Kk Parnu – Kk Viimsi İddaa Tahmini 24.05.23

Estonya Ligi üçüncülük serisi 4. maçında KK Parnu Çarşamba günü saat 19:00’da KK Viimsi ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Parnu seriye saha avantajı olmadan başladı. Ama ilginç şekilde ilk 3 maçtan ikisinde deplasmanda kazanırken evindeki tek maçı ise kaybetti. Son olarak 22 Mayıs’da deplasmanda 71-80 gibi net bir skorla kazanarak seride bana göre psikolojik üstünlüğü de net olarak ele almış oldular. O maçta Hart 27 sayı, 9 ribaund ile yıldızlaşırken, Kirves 17 sayı, 9 ribaund ve Valge 15 sayı, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler oldular. 

Viimsi ise seriye saha avantajı ile başlamıştı ama şuana kadar hayal kırıklığına uğradı. Beklenmedik şekilde evlerindeki 2 maçı kaybederken deplasmandaki tek maçı ise kazandılar. Tabi bu durum rakibin servis kırmasına saha avantajını eke geçirmesine neden oldu. Artık seriyi kazanmak için Parnu’yu en az bir kere deplasmanda yenmeleri gerekiyor… Evlerinde 9 sayı farkla kaybettikleri son maçta Zakis 14 sayı, 6 ribaund, Harris 12 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Lips 12 sayı, 9 ribaund, Toppin 12 sayı, 10 ribaund ve Post 11 sayı, 9 asist ile skor yükünü iyi paylaşmışlar ama yine de yeterli olamamışlardı.

Kağıt üstünde iki takım arasında denklik var diyebilirdik seri öncesinde. Ama maçlar başlayınca Parnu’nun üçüncülük ünvanını rakibinden daha çok istediğini gördük. Saha avantajı bulunmayan seride iki deplasman maçı birden kazandı, artık net olarak bir adım öndeler ve saha avantajı onlara geçti. Kaybederlerse karar maçını deplasmanda oynayacaklar… Yani bu avantajı kullanmak adına bu maçta hata yapmayacaklarını ve düşük bir farkla da olsa kazanarak seriye son vereceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …