Anasayfa / İddaa Tahminleri / KK Sloboda Uzice – KK Cacak 94 İddaa Tahmini 13.11.22

KK Sloboda Uzice – KK Cacak 94 İddaa Tahmini 13.11.22

Sırbistan Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Sloboda Uzice Pazar günü saat 21:00’da KK Cacak 94 ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Sloboda ligin orta halli ekiplerinden birisi. Aslında ilk 3 maçlarını üst üste kazanarak çok iyi bir sezon başlangıcı yapmışlardı ama son 4 maçlarını üst üste kaybederek ciddi bir düşüş yaşadılar. Evlerindeki son maçta zirve ekiplerinden güçlü rakipleri Metalac karşısında iyi direnmişler, uzatma sonunda 96-100 ile kaybetmişlerdi. Miladinovic, Kapetanovic, Cirkovic takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Cacak ise ligin zayıf halkalarından birisi, 7 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler. Şuana kadar oynadıkları 4 deplasman maçından ilk üçünü de kaybettiklerini belirtelim. Son sınavlarında geçen hafta evlerinde olmalarına rağmen güçlü rakipleri Vojvodina karşısında varlık gösterememişler ve 17 sayı fark yedikleri maçta potalarında da tam 94 sayı görerek savunmada da net olarak sınıfta kalmışlardı. 

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere belirgin bir seviye farkı var. Sloboda üst üste 4 maçını kaybettikten sonra bir reaksiyon göstermek istiyor ve bu motivasyonla beraber evlerinde olmanın da avantajını kullanarak dişlerine göre bir rakip olan Cacak’a patlayacaklarını tahmin ediyorum. Kazanmalarını beklediğim maçta çift haneli farkları da göreceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.68
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …