Anasayfa / Hazırlık Maçları / KK Studentski Centar – Pınar Karşıyaka 04.09.21

KK Studentski Centar – Pınar Karşıyaka 04.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında KK Studentski Centar Cumartesi saat 19:00’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Studentski Adriyatik Ligi’nin yeni takımlarından biri, ellerinde Justin Edwards, Kamenjas, Kyle Vinales, Boris Tisma, Fletcher Magee gibi tanıdık isimler var. Adriyatik Ligi’nde sürpriz yapabilecek değerli bir kadroları var. Son hazırlık maçlarında da Buducnost’u 85-80 ile geçmişlerdi. O maçta Magee 18 sayı ile öne çıkarken, Edwards 13 sayı, 5 ribaund, 3 asist ve Pavlicevic 12 sayı, 5 ribaund, 6 asist ile etkili olmuşlardı. 

Karşıyaka ise BCL’de geçen yılın finalisti ve çıtayı bu seviyede tutabilmek için kadrolarından ayrılan Henry, Morgan, Kennedy gibi isimlerin yerini aynı kalitede hatta daha iyi isimlerle doldurdular. Mitchell, Blackmon, Colson takımın yeni silahları arasında yer alıyorlar. Özellikle Pro A ve BCL’nin MVP’si sezon bitmemiş gibi etkili performansını sürdürüyor ve burada Karadağ’da oynadıkları ilk maçta Buducnost karşısında gelen 74-78’lik galibiyetin de 20 sayı ile başmimarıydı adeta. 

İki takım arasında hem tecrübe hem de kalite anlamında net farklar var. Evet Studentski yüksek potansiyelli bir takım. Magee ve Edwards liderliğinde temsilcimizi zorlayabilirler. Ama Kaf-Kaf’ın elinde Colson, Taylor, Blackmon, M’Baye gibi bu seviyeleri çok iyi oynayan kaliteli yabancılar artı Berkan, Semih, Burak Can gibi iyi görev adamları var. Bu maçta Buducnost maçının üstüne biraz daha koyacaklarını ve nispeten daha kolay olan rakiplerini çift haneli farklarla geçerek seviye farkını ortaya koyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …