Anasayfa / Avusturya Ligi / Klosterneuburg – UBSC Graz İddaa Tahmini 09.05.24

Klosterneuburg – UBSC Graz İddaa Tahmini 09.05.24

Avusturya Ligi yarı final serisi 3. maçında Klosterneuburg Perşembe günü saat 19:00’da UBSC Graz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar. 

Normal sezonu lider olarak bitiren ve çeyrek finalde olduğu gibi bu seriye de saha avantajı ile başlayan Klosterneuburg ilk maçtan soğuk bir duş almış, hücumda sınıfta kalarak rakibine 68-86 gibi farklı bir skorla yenilmiş ve saha avantajını da kaptırmıştı. Ama ikinci maçta deplasmanda olmalarına rağmen hücumda kendilerine gelerek bu kez onlar 88-93’lük skorla kazanarak seriye beraberliği getirmişler, saha avantajını da geri kapmışlardı. 

Ligi 5. sırada bitirmesine ve ilk turda dezavantajlı olmasına rağmen Wels’i eleyen Graz bu seriye de kolay lokma olmayacağı mesajını net olarak vererek başladı! Deplasmandaki ilk maçı 68-86 gibi net bir skorla geçerek saha avantajını ele geçirmeyi başarılar. Ancak ikinci maçta bu kez savunmada işler yolunda gitmedi ve evlerinde olmalarına rağmen 88-93’lük skorla kaybederek tekrar serinin başında olduğu gibi dezavantajlı konuma düştüler… 

İlk maçta Klosterneuburg’un 68 sayıda kalmasının olağandışı bir sonuç olduğunu söylemiştik, nitekim ikinci maçta da 93 sayı atarak geri dönmüşlerdi. Şimdi tekrar evlerinde olacaklar ve ikinci maçta yakaladıkları hücum ritmini devam ettirmelerini, Weathers, Carius ve Bauer liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibi ekibin de ilk 2 maçta olduğu gibi 80-85 bandında bir üretim yapmasını beklediğim için tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (156.5) – 1.58
Bets10 Oranı: ÜST (156.5) – 1.72
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …