Anasayfa / İddaa Tahminleri / Kocaeli Kağıtspor – Semt77 Yalova İddaa Tahmini 21.05.21

Kocaeli Kağıtspor – Semt77 Yalova İddaa Tahmini 21.05.21

Türkiye Basketbol Ligi çeyrek final serisi 2. maçında Kocaeli Kağıtspor Cuma saat 17:002da Semt77 Yalova ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 148.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Normal sezonu 7. sırada bitiren Kağıtspor ilk maçta aslında güçlü rakibine karşı iyi direnmişti ama sert savunma karşısında üretimde çok zorlandılar. Düşük tempo onlara hiç yaramadı açıkçası ve sadece 59 sayı gördükleri açta 64 sayı yiyerek yenilmişlerdi. Ligin en iyi svunma takımlarından biri olarak aynı dozu bu kez rakipten almışlardı. O maçta yine Sherrill 25 sayı, 4 ribaund ile tek başına ayakta kaldı. Can Altıntığ 11 sayı ile beklentilerin altında kalırken Spencer da 17 ribaund toplasa da sadece 6 sayı üretebildiği için sınıfta kalanalar arasında yer almıştı. 

Ligin en iyi savunma yapan takımlarından biri olan Yalova 4. solarak ve ev sahibi avantajı ile başladığı seride sezon boyunca olduğu gibi sert savunması ve düşük tempoda oynadığı disiplinli yarı saha basketboluyla bir adım öne çıkmış ve ilk maçı 64-59 ile geçmişlerdi. Akın Kandemir 14 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile x-faktör olurken Jones 17 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşmış ve Gates de 10 sayı, 10 ribaund ile diğer etkili olan isimdi. 

İk takım da sezon boyunca sert ve disiplinli savunmaları ile ön planda oldular. Play-off’a da bu sert, fiziksel ve düşük tempolu oyunu aynen taşıdıklarını görmüştük. Play-off öncesi bu sezon oynadıkları iki maçta 128 ve 135 sayı çıktığını tekrar hatırlatalım. Serinin ikinci maçında da farklı bir senaryo izlemeyeceğimizi, iki takımın da birbilerine savunma performansı ile üstünlük kurmak istyeceğini, bizleri bolca kemik seslerinin duyulacağı sert bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (148.5) – 1.86
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Nelson Giants – Wellington Saints İddaa Tahmini 25.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Nelson Giants Cuma saat 10:30’da Wellington Saints ile karşılaşacak. Mobilbahis deplasman …