Anasayfa / Finlandiya Ligi / Korihait – Kobrat İddaa Tahmini 17.01.23

Korihait – Kobrat İddaa Tahmini 17.01.23

Finlandiya Ligi 21. hafta mücadelesinde Korihait Salı günü saat 19:30’da Kobrat ile karşılaşacak. Hovarda misafir takımın galibiyeti için oranı 1.62 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Korihait ligin zayıf halkası konumunda. 20 maçtan sadece 4 galibiyet toplayabildiler ve 12 takımlı ligde son sırada yer alıyorlar puan tablosunda. Son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler ve çıkışa geçme adına da pek olumlu sinyaller vermediler. Deplasmandaki o maçlarda güçlü Kataja’dan 35 ve orta sıra takımlarından Tampere’den ise tam 39 sayı fark yemişlerdi! Evlerindeki son maçta aynı Tampere’yi 3 sayı farkla geçtiler. 

Kobrat ligin orta şekerli takımlarından birisi. 20 maçlarından 9 tanesini kazandılar ve kendilerine 8. sırada yer buldular. Hedeflerikleri ilk 6 sıradan sadece 1 galibiyet uzaktalar. Son dönemde formsuzlar ve tam 10 maçtır galibiyetle tanışamadılar. Son olarak evlerinde Lahti’ye direnseler de 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Artık bir reaksiyon göstermeleri gerekiyor ve Pippen, Jackson, Livingston gibi kaliteli yabancıları ile de bunu yapabilecek güçleri var.

Ev sahibi her ne kadar son maçlarada burada sahasında iyi sonuçlar almış olsa da halen ligin son sırasında yer alıyor, en zayıf halka. Kobrat ise 10 maçtır kazanmıyor olsa bile halen ligin ilk 6 yarışında iddialı takımlarından birisi. Artık bir reaksiyon göstermeleri bekleniyor ve karşılarında da tam buna uygun bir rakip var. Kaliteli yabancılarını devreye sokarak artık o beklenen hamleyi yapacaklarını, galibiyet hasretine bu deplasmanda son vereceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.62
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …