Anasayfa / BNXT League / Kortrijk Spurs – Spirou Charleroi İddaa Tahmini 03.11.23

Kortrijk Spurs – Spirou Charleroi İddaa Tahmini 03.11.23

BNXT Ligi mücadelesinde Kortrijk Spurs Cuma günü saat 22:30’da Spirou Charleroi ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.57 olarak belirlemiş.

Kortrijk ilk 2 maçını üst üste kazanıp sezona iyi bir giriş yaptıktan sonra son 3 maçını üst üste kaybetti ve puan tablosunun alt sıralarına indi. Evlerindeki son maçlarında şampiyon Oostende’ye direnseler de 6 sayı farkla kaybettiler. Geçen hafta ise konuk oldukları Mechelen karşısında hiç varlım gösterememişler ve 102-74’lük skorla hezimete uğramışlardı tam anlamıyla.

Charleroi ilk 3 maçını üst üste kazandıktan sonra son 2 maçını kaybederek bir düşüşe geçti… Son deplasman maçlarında aslında kendilerinde kötü durumda olan, bir alt seviyedeki rakiplerden Leuven’e tam 24 sayı farkla kaybederek soğuk bir duş almışlardı! Geçen hafta da evlerinde konuk ettikleri denk rakiplerden Limburg’a 8 sayı farkla kaybettiler. O maçta Venskus 16 sayı, Smout 10 sayı, 6 ribaund ve Kuta 9 sayı, 12 ribaund ile direnen isimlerdi. 

Her ne kadar iki takım puan tablosunda birbirlerine yakın seviyelerde bulunsalarda hem kadro kalitesi hem de sahada oynanan basketbol doğrultusunda Charleroi rakibinden bir adım önde. Üst üste 2 maç kaybettikten sonra artık bir reaksiyon göstereceklerini, hem kendi seviyelerinde olmayan hem de formsuz rakipleri karşısında aradıkları galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum. Deplasmanda oldukları için handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.41
intobet Oranı: MS 2 – 1.57
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …