Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Kosova – Büyük Britanya İddaa Tahmini 07.08.19

Kosova – Büyük Britanya İddaa Tahmini 07.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.round kapsamında Kosova Çarşamba saat 21:30’da Büyük Britanya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

İlk maçta zayıf Lüksemburg karşısında deplasmanda 8 sayı farkla yenilen Kosova, bana göre bu gruptaki şansını tamamen yitirdi. Zaten Shoshi ve Bamforth gibi iki önemli ismin yokluğunda sadece Berisha ve Myles ile ayakta kalabilmeleri mümkün değildi, ellerindeki kadro Lüksemburg karşıısında bile direnebilecek güçte değil.

Britanya ise son yıllarda Avrupa basketbolunun değer kazanan ülkelerinden birisi. Koç Reinking’in elinde Olaseni, Okereafor, Nelson ve Hesson gibi önemli silahlar olacak bu maçta. Gruptan lider çıkabilmek için büyük favoriler. Ne Lüksemburg ne de Kosova onlara kafa tutabilecek güçte değil. Kosova’yı bu maçta yenerlerse tamamen devre dışı bırakmış olacaklar.

Kosova ilk maçta Lüksemburg’a kaybettiği için bu maçı kazanmaktan başka şansı kalmadı diyebiliriz. Matematiksel olarak şansları devam etse de kaybetmeleri durumunda liderliğe büyük ölçüde elvade derler. Britanya ise bu maçı kazanarak liderlik yolunda avantaj ele geçirmek isteyecek ve ellerindeki kadro ile Kosova’ya deplasmanda olsa bile rahatlıkla üstünlük kurabileceklerini, çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-10.5) / 1.91
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …