Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Kosova – Slovakya İddaa Tahmini 20.02.21

Kosova – Slovakya İddaa Tahmini 20.02.21

2023 FIBA Dünya Kupası Avrupa elemeleri kapsamında Kosova‘da düzenlenen fanusta ev sahibi Cumartesi saat 21:00’da Slovakya ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Kosova 5 maçın ardından 2 galibiyet alabildi ve bu maçı kazanmak zorunda, aksi durumda elenecek. Bu fanustaki maçlarda ev sahibi avantajına sahip olmalarına rağmen kötü bir başlangıç yapmışlar ve denk rakiplerinden Lüksemburg’a 10 sayı farkla yenilmişlerdi ilk maçta. Hücumda Kastrati, Berisha ve devşirme skorer Myles ile iyi işler çıkarsalar da savunmada sınıfta kalmışlardı. 

Slovakya ise koç Tabak yönetiminde grupta beklentilerin altında kalmış takımlardan biri diyebiliriz aslında. 5 maçtan 2 galibiyet alabildiler ve hesapları son maça bıraktılar. Bu maçı kazanmak zorundalar. Fanustaki ilk maçlarında güçlü İzlanda’ya 15 sayı farkla yenilmişlerdi. Brodziansky ve Ihring ikilisinden gelen 44 sayı onları galibiyete taşımaya yetmemişti, savunmada yaşadıkları problemle çok rahat sayı yemişlerdi. 

Evet Kosova ev sahibi ama Myles, Berisha, Kastrati gibi isimler bu seviyelerde maç kazanmaları için pek yeterli değil. Zaten iki takımın gruptaki ilk karşılaşmalarında da Slovakya ev sahibi avantajıyla tam 24 sayı farkla kazanmış, kalite farkını ortaya koymuşlardı. Bu maçta da Brodziansky’yi pota altında iyi kullanarak Kosova’ya üstünlük kuracaklarını ve kazanarak elemelerden çıkacak ikinci takım olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Telekom Bonn – Bayreuth İddaa Tahmini 02.03.21

Almanya easyCredit BBL 20. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Salı saat 22:30’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa …