Anasayfa / Basketbol Haber / Kostas Sloukas: “Yunan Ekibine Dönmek Mi? Kesinlikle Hayır!”

Kostas Sloukas: “Yunan Ekibine Dönmek Mi? Kesinlikle Hayır!”

Panathinaikos‘un sahibi Dimitris Giannakopoulos’un 2019 yazı için Fenerbahçe‘nin guardı Kostas Sloukas‘ı ve biten sözleşmesini işaret etmesinin ardından Yunan oyuncu için ülkesine dönüş spekülasyonları ortaya çıkmıştı.

Kostas Sloukas, amna.gr’ye verdiği röportajda Yunanistan’a dönüş ihtimalinden, Obradovic‘ten ve Fenerbahçe‘ye olan sevgisinden bahsetti.

Sloukas, gelecekte bir Yunan ekibine dönüp dönmeme fikri konusundaki soruya şu yanıtı verdi:

“Kesinlikle hayır! Fenerbahçe‘de kalmak istiyorum çünkü burada iyi vakit geçiriyorum çünkü burası şu an Avrupa’nın en iyi takımı ve elit takımlar arasında. Jan Vesely, Gigi Datome gibi oyuncularla birlikte bir çekirdek oluşturduk. Onların takım arkadaşı olduğum için, Obradovic gibi bir koç ve yardımcı koçlara sahip olduğumuz için çok mutluyum ve memnunum.”

Kostas Sloukas, Zeljko Obradovic hakkında ise şu ifadeleri kullandı:

“Benim için o en iyisi. Bunu onu yaşadığım her gün edindiğim kişisel tecrübelere dayanarak söylüyorum. Her gün bir şeyler öğreniyorum, sahada, antrenmanlarda veya saha dışında. Fenerbahçe gibi bir kulüpte olduğum için ve Obradovic gibi biri ile çalıştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

Olympiacos‘tan ayrılma ve Fenerbahçe’ye katılma tercihi hakkında ise şunları söyledi:

“Tabii ki bu doğru bir tercihti ve burada oynamaktan dolayı çok mutluyum. Üç kez EuroLeague finali oynadım ve bir şampiyonluk kazandım. Bu fantastik bir his. Fenerbahçe benim ailem, oradaki herkesi seviyorum. İstanbul’da ve Fenerbahçe gibi böylesine büyük bir tarihi olan bir kulüpte bulunmaktan dolayı çok mutluyum.”

Kaynak: EurohoopsHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – Tofaş İddaa Tahmini 27.09.20

ING Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Bahçeşehir Koleji Pazar saat 15:15’de Tofaş ile karşılaşacak. Bets10 …