Anasayfa / Adriyatik Ligi / Krka – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 20.10.19

Krka – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 20.10.19

Adtiyatik Ligi 3.hafta mücadelesinde Krka Pazar saat 19:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 10.5 handikap açmışken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak belirlemiş.

Sloven ekibi ilk maçların ardından bu sezon da düşme hattında kurtulma amacında vasat bir takım olacaklarını gösterdiler. Evlerinde denk rakiplerinden FMP’ye 10 sayı farkla kaybederken deplasmanda ise bir diğer denk rakipleri Zadar’ı 8 sayı ile geçmişlerdi. Cosey, Balazic ve Lawal gibi tecrübeli isimlerle rakiplerinin canını sıkabilecek, potansiyelli bir kadroya sahipler.

Kızıl Yıldız ise Euroleague’e yeniden dönmelerinin de etkisiyle güçlü bir kadro kurdu. Adriyatik seviyesinde onlarla başedebilecek takım yok diyebiliriz rahatlıkla. Tabi sezon içinde sakatlıklar ve rotasyonun etkisiyle bazı maçları rölantide oynayacaklardır. Ama henüz sezonun başındayız, bu maçlardan biri değil. Perperoglou, Baron, Gist ve Derrick Brown gibi tecrübeli isimlerle bir kaç öndeler rakiplerinden.

Krka için bu maç hedef maçlardan değil. Onlar denk rakiplerine karşı hata yapmayarak düşme hattından uzak kalma çabasında olacaklar. Dolayısıyla güçlü rakiplerine karşı dirençlerinin erken kırılabileceğini düşünüyorum. Sezonun başında yakaladığı formu kaybetmek istemeyen Kızıl Yıldız’ın ise deplasmanda bile olsa bu maçı ciddiye alacaklarını ve çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.45
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.85
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …