Anasayfa / BNXT League / Landstede – Liege İddaa Tahmini 15.05.23

Landstede – Liege İddaa Tahmini 15.05.23

BNXT Ligi play-off turu son 32 maçında Landstede Pazartesi günü saat 20:30’da Liege ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Landstede seriye zaten favori olarak girmedi ve şuana kadar işler yolunda değil. Nitekim ilk maçta da rakibi ile arasındaki kalite farkının skora yansıdığını gördük. Evlerinde olmalarına rağmen direnemediler ve 79-94’lük skorla fark yediler. Özellikle savunmada sınıfta kaldıkları, Van den Eynde’yi durdurmadıkları o maçta Dukan 21 sayı, Toro Barea 19 sayı, 15 ribaund, Van der Vuurst 15 sayı, 5 asist ile direnen başlıca isimler oldular. 

Belçika ekibi ise elindeki daha güçlü kadroyla ilk maçtan farkını gösterdi. Evlerinde oynamanın avantajını iyi kullandılar, sorun yaşamadılar. Hücumda etkili oldukları, üretimde sorun yaşamadıkları, tam 94 sayı ürettikleri o maçta Van den Eynde 34 say, 4 ribaund, 8 asist ile MVP performansı sergilerken, Dragan 15 sayı, 10 ribaund, Hagins 15 sayı, 7 ribaund ve Bogaerts 10 sayı, 5 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde fark görememiştik ilk baktığımzıda ama Liege ilk maçta evinde oynamanın avantajıyla da çok daha iyi durumda olduğunu göstermişti. Özellikle hücumda Van den Eynde liderliğinde çok ekstra oynamışlardı. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen sorun yaşamayacaklarını, yine verimli bir hücum performans sergileyeceklerini, yüksek tempoda ev sahibinin de en az 75 sayı ile onlara cevap vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.56
Hovarda Oranı: ÜST (160.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …