Anasayfa / İddaa Tahminleri / Larissa – Peristeri İddaa Tahmini 28.03.21

Larissa – Peristeri İddaa Tahmini 28.03.21

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde Larissa Cumartesi saat 20:00’da Peristeri ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Larissa 18 maçın ardından hanesine sadece 5 galibiyet yazdırabildi ve düşme potasından 1 adım uzakta kalabildiler sadece, tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Bu sezon iç saha karneleri bile lig ortalamasnının altında, 9 maçtan 5 tanesini kaybettiler kendi sahalarında. Son 2 iç saha maçlarında PAOK’a uzatma sonunda kaybederken denk rakiplerinden Kolossos’u ise rahat geçmişlerdi 9 sayı farkla. Geçen hafta ise deplasmanda Ionikos’a kaybettiler, Rush 18 sayıyla takımı ayakta tutmaya çalışan isimdi.

Peristeri ise son haftalarda bir düşüş yaşıyor, üst üste 3 maçlarını kaybettiler. Ama buna rağmen 9-9’luk dereceleriyle 4. sıardalar, hedefledikleri yerdeler. Deplasman karneleri ise lig standartlarında diyebiliriz, 9 maçtan 4 tanesini kazanabildiler şuana kadar evden uzakta. Son 2 deplasman maçlarında zayıf Trikoupis’i 7 sayı ile geçerken bu sezonun formda ekibi Lavrio’ya ise direnemediler ve 17 sayı farkla yenildiler. Geçen hafta ise konuk ettikleri güçlü Panathinaikos’a iyi direnmişler ama 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Petteway 21 sayı ve McLean 15 sayı ile o maçta direnen isimler olmuşlardı.

Tıpkı puan tablosunda olduğu gibi kadro kalitesi anlamında da iki takım arasında net farklar var. Peristeri son maçlarda üst üste kayıplar yaşasa da Pana karşısında gösterdikleri direnç ile alkışları topladılar ve bu maça moralli geliyorlar. Hedefledikleri ilk 4 yarışında kopmamak içinm reaksiyon gösterip kötü seriyi artık bozmaları gerekiyor. Bu anlamda deplasmanda da kazanmaya başlamaları gerekiyor. McLean ve Petteway liderliğinde bu deplasmanda vasat rakiplerini geçerek bunu başarabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Glasgow Rocks – Manchester Giants İddaa Tahmini 16.04.21

İngiltere Ligi mücadelesinde Glasgow Rocks Cuma saat 21:30’da Manchester Giants ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …