Anasayfa / Dijon / LDLC Asvel Villeurbanne – Dijon İddaa Tahmini 03.06.22

LDLC Asvel Villeurbanne – Dijon İddaa Tahmini 03.06.22

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 2. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Cuma günü saat 21:00’da Dijon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Asvel son şampiyon ünvanı ile beraber normal sezonu da lider bitirerek yine en güçlü şampiyonluk adayı olduğunu gösterdi. Evet ilk turda Cholet karşısında beklenmedik şekilde zorlandılar ama kazanmanın yolunu buldular. Yarı final serisinde de ilk maçtan buranın artık farklı bir boyut olduğunu Dijon’a gösterdiler ve taraftarlarının önünde 81-68 gibi net bir skorla kazanmayı başardılar, ilk maçtan mesajı verdiler özetle. Adı Fenerbahçe ile anılan Okobo 15 sayı, 5 ribaund, 5 asist ile komple bir performans sergilerken, Howard 14 sayı, 5 ribaund ve Jones 13 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile diğer etkili isimlerdi. 

Dijon normal sezonu 5. bitirmesine rağmen ilk turda saha avantajı elinde olan Limoges’u 0-2 ile süpürmeyi başarmıştı. Ama burada, yarı final serisinde güçlü Asvel karşısında beni hayal kırıklığına uğrattılar ilk maçta. Holston, Carrington, Simon gibi etkili kısalarla Asvel’e direnebileceklerini düşünmüştüm ama becemediler. Eğer Asvel son bölümde vidaları sıkmasa, vites düşürmese maçın 20 sayılı farklarda bitmesi içten bile değildi. Holston 17 sayı, 4 asist, Kelly 12 sayı, 6 ribaund ve Ware 11 sayı, 7 ribaund ile o maçta direnen isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi ile beraber net bir seviye farkı olduğunu daha ilk maçtan görmüş olduk. Asvel, ilk turda Cholet karşısında yaşadığı sıkıntıları yaşamamak adına işi sıkı ve ciddi tuttu daha ilk maçtan. Artık oyuncular da buranın yarı final olduğunu, kayıpların telafisinin çok zor olduğunun farkındalar. Evlerindeki bu ikinci maçta da aynı mentalite ile sahada olacaklarını ve sürprize izin vermeyeceklerini, yine Okobo ve Jones liderliğinde handikapı geçerek net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 25.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Belçika Cumartesi günü saat 19:00’da Hollanda ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …