Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / LDLC Asvel Villeurbanne – Le Mans İddaa Tahmini 17.09.23

LDLC Asvel Villeurbanne – Le Mans İddaa Tahmini 17.09.23

Fransa Betclic ELITE Pro A ilk hafta maçında LDLC Asvel Villeurbanne Pazar günü saat 20:00’da Le Mans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Asvel ligin en güçlü şampiyonluk adaylarından birisi son yıllarda olduğu gibi. Geçen sezon Monaco’ya kaptırdıkları kupayı geri almak istiyorlar. Diğer yandan Euroleague’de de alt sıralardan kurtularak en azından play-off potasını zorlamak istiyorlar. Koç Parker ile yola dvam ediyorlar ve kadrolarına baktığımızda Mike Scott, De Colo, Paris Lee, Frank Jackson, Youssoupha Fall, Egbunu, Cabarrott, Edwin Jackson, Lighty ve Lauvergne takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar.

Le Mans ise hem BCL hem de Pro A’da son 8 takım hedefleyen dişli bir takip konumunda. Koç Delord ile yola devam ediyorlar ve kadrolarını iki kulvar için güçlendirmeye çalıştılar. Baktığımızda Avtodor’dan Nate Mason, çaylak Matt Lewis, Levallois’dan DeVante Jones, Fenerbahçe Koleji’nden D’Shawn Schwartz, Narace, Yeguete takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. 

İki takım arasında kalite ve seviye farkı olduğunu söylemeye gerek yok. Asvel sonuçta bir Euroleague takımı ve Pro A’nın güçlü şampiyonluk adaylarından birisi aynu zamanda. Ellerinde de bu seviyeler için değerli bir kadro var. Sezonun açılış maçında kendi sahalarında sürprize izin vermeyeceklerini, Lee, Jackson, De Colo, Cabarrott gibi etkili kısaların liderliğinde düşük farklarla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …