Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / LDLC Asvel Villeurbanne – Le Portel İddaa Tahmini 05.06.24

LDLC Asvel Villeurbanne – Le Portel İddaa Tahmini 05.06.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne Pazar günü saat 20:05’de Le Portel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar. 

Asvel hem Euroleague’de hem de ligde bu sezon beklentileri karşılayamadı ki şuanda 3. koçları ile yola devam ediyorlar. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanırkeni 23 galibiyete ulaştılar ve bu sayede de 4. sıradaki yerlerini garantilemiş oldular. Artık kalan 2 maçlarını da kazanarak Bourg’un kaybetmesini bekleyecekler ki 3. sırada yer alabilsinler, aksi durumda 4. sıradan play-off’a girecekler, saha avantajı ceplerinde olacak. 

Le Portel ise bu sezonun sürprizlerinden birisi oldu. Son 3 maçlarından ikisini kaybetmiş olsalar da topladıkları 17 galibiyetle kendilerine 6. sırada yer buldular ve play-off biletini garantilemiş oldular. Hedeflerini yerlerini koruyarak ilk turda Paris ya da Monaco ile eşleşmemek olacak kuşkusuz. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybederken ortak noktanın yüksek skor olduğunu biliyoruz, sırasıyla 168 sayı ve 172 sayı izletmişlerdi bize.

İki takım adına da bu maçın bir nevi formalite maçı olduğunu söyleyebiliriz. Asvel 4. sıradaki yerini, Le Portel de 6. sıradaki yerini garantilemiş durumda. Bu nedenle de kazanma konusunda yüksek motivasyonla sahada olacaklarını düşünmüyorum. Bu durumun da savunma dirençlerini aşağı çekmesini öngörüyorum. Zaten son maçlarda gördük ki iki takım da tempoyu yukarıda tutmayı seviyor, savunmalarına da güvenmiyorlar. Dolayısıyla bu maçta da beklentim yüksek skor olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (160.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …