Anasayfa / Hazırlık Maçları / LDLC Asvel Villeurbanne – Olimpia Milano İddaa Tahmini 12.09.21

LDLC Asvel Villeurbanne – Olimpia Milano İddaa Tahmini 12.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Paris Oyunları turnuvasında LDLC Asvel Villeurbanne Pazar saat 15:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. Bets10 Fransız ekibi lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Asvel koç Parker ile yola devam ederken kaybettiği Cole, Heurtel, Fall, Yabusele gibi isimlerin yerini doldurmakta zorluk çekti. Chris Jones ve Raymar Morgan doğru hamleler olsa da Cole ve Yabusele’den gelen katkıyı almaları zor ki pota altında da Fall’u çok arayacaklarının sinyallerini verdiler şuana kadarki hazırlık maçlarında. Bu turnuvadaki ilk maçlarında da denk rakiplerinden Alba Berlin’e zaman zaman direnseler de 62-71 ile kayubetmekten kurtulamamışlardı. Yeni transferlerden Morgan 18 sayı ve Jones 12 sayı ile takımlarını ayakta tutan isimler olmuşlardı. 

Milano koç Messina ile yola devam ederken 29 yıl aranın ardından gelen Final Four başarısını korumak için yeni sezon öncesi geniş ve iddialı bir kadro kurdu. Hazırlık maçlarında da iyi işler çıkardılar ki bu turnuva öncesi şampiyon Anadolu Efes’i farklı yenerek mesaj vermişlerdi. Paris Oyunları’ndaki ilk maçlarında ise ev sahibi Paris Basketball’a acımamışlar, 64-95 gibi net bir skorla tam anlamıyla sahadan silmişlerdi. Yeni transferlerden Daniels 19 sayı ile etkili olurken, tecrübeli skorer Shields da 15 sayı ile ona destek veren isimdi.

Gerek kadro kalitesi ve derinliği gerekse tecrübe seviyesi anlamında Milano rakibinden bir değil bir kaç adım önde. Kadroda yer alan Rodriguez, Hines, Datome gibi isimlerin tecrübesi ciddi bir seviyede. Ayrıca yeni transferler Daniels, Grant, Mitoglou ve Melli de takımı farklı bir noktaya taşımış durumdalar kuşkusuz. Geçen sezondan da güçlü bir Milano var karşımızda, Punter ve LeDay’i aramayacaklarını düşünüyorum. Asvel’in yedeklerle oynadığı Ain Star Game turnuvasındaki kötü sonuçların ardından burada as kadrosuyla da iyi durumda olmadığını gördük. Güçlü rakipleri karşısında dayanamayacaklarını, Milano’nun handikapı aşarak kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) -1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Pesaro – Venezia İddaa Tahmini 18.09.21

Bologna’nın ev sahipliğinde oynanacak olan İtalya Süper Kupa çeyrek final mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 13:00’da …