Anasayfa / ada blois / Le Mans – Ada Blois İddaa Tahmini 08.01.23

Le Mans – Ada Blois İddaa Tahmini 08.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 16. hafta mücadelesinde Le Mans Pazar günü saat 19:00’da Ada Blois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Le Mans ligin orta şekerli takımlarından birisi. 15 maçlarından 8 tanesini kazanabildiler ve play-off potasına son sıradan da olsa şuan için kapak atmış durumdalar. Son 2 maçlarına baktığımızda ise üst üste iyi sonuçlar alarak çıkışa geçtiklerini görüyoruz. Evlerindeki son maçta bir diğer alt sıra takımı Nancy’yi 14 sayı farkla geçerken, deplasmanda da denk rakiplerinden Nanterre’i 11 sayı farkla yenmişlerdi bu mini seride. 

Ligin yeni takımlarından Blois ise sezona sürpriz bir şekilde iyi bir giriş yapmıştı ama sonrasında bir kaybetmeye başladılar halen kazanamıyorlar! 18 Kasım’dan bu yana çıktıkları 7 maçın tamamını kaybettiler! Son 2 maçlarında içerde Strasbourg’a 5 sayı farkla ve deplasmanda denk rakiplerinden Le Portel’e ise tam 14 sayı farkla yenildiler. Zaten son 3 deplasman maçlarını üst üste kaybetmiş bir takımdan bahsediyoruz ki bu maçlarda ortalama 18 sayı fark yemişlerdi!

İki takım arasında puan tablosunda da görebileceğiniz üzere net anlamda bir seviye ve kalite farkı var. Le Mans özellikle evinde etkili oynayan, son haftalarda da çıkışa geçmiş bir takım. Blois ise ligin vasat ekipleriden birisi ve tam 7 maçtır da galibiyetle tanışamıyor. Play-off yarışında artık her galibiyetin önemli olduğu bir dönemde olan Le Mans’ın evinde zayıf ve formsuz rakibi karşısında sürprize izin vermeyeceğini, dirençlerini geç olmadan kırarak çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …