Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Le Mans – Le Portel İddaa Tahmini 08.02.20

Le Mans – Le Portel İddaa Tahmini 08.02.20

Fransa JeepElite Pro A 22.hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi saat 22:00’da Le Portel ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 7.5 handikap belirlemişken, Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Le Mans 21 maçın ardından aldığı 10 galibiyetle zor da olsa play-off potasına atmış durumda kendisini. İç saha performansları da yerleri gibi orta şekerli, 11 maçtan 7 tanesini kazandılar. Önemli olan nokta ise son 5 iç saha maçlarından tam 4 tanesini kazanmış olmalarıydı ki bu seride Asvel ve Levallois gibi önemli rakipler de vardı. Geçen hafta ise Chalon Saone deplasmanında sürpriz bir şekilde, sadece 1 sayı ile yenilmişlerdi.

Le Portel ise bu sezonun tartışmasız en zayıf halkası ve sadece 3 galibiyetle ligin son sırasına demir atmış durumdalar. Deplasman karneleri de çok kötü tahmin edeceğiniz üzere, 11 maçta 0 çektiler. Bu maçlarda rakipler onlara ortalama 12 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son 5 deplasman maçlarından 4 tanesinde ise rakipler onları çift haneli farklarla geçerken 1 maçta ise denk rakiplerinden Boulazac’a 6 sayı farkla yenilmişlerdi.

Le Mans Alingue, Bigote, Emegano ve Taylor gibi bir çok silaha sahip, hem tecrübe hem de kalite anlamında rakibinden bir kaç adım öndeler. Ayrıca bu sezon kendi sahalarında çok tehlikeli bir takım konumundalar. Le Portel’in artık düşmeyi kabullendiğini son maçlarda çift haneli farklar yerken görmüştük. Bu maçta deplasmanda olmanın da etkisiyle kolay kolay konsantre olamayacaklarını ve play-off yarışındaki yerini sağlamlaştırmak isteyen Le Mans’ın kazanarak yoluna devam edeceğini düşünüyorum, handikap aşılabilecek seviyede.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.48
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …